Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Oerlikon Business Services Europe

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Poznaj Oerlikon Business Services Center!

Oerlikon Business Services Center to miejsce, w którym realizowane są różnorodne aspekty finansowe, a także IT na rzecz innych spółek Grupy Oerlikon. Dbając o najwyższy poziom realizowanych usług, rozwijamy się poprzez wdrażanie nowatorskich rozwiązań oraz rozwijanie umiejętności i wiedzy eksperckiej naszych pracowników.

Nasze zespoły korzystają z narzędzi, jakie zostały i są wypracowywane na drodze współpracy międzynarodowej ze spółkami w ponad 20 krajach na świecie. Dążymy do centralizacji, standaryzacji i automatyzacji procesów.

Biuro Oerlikon Business Services mieści się w samym centrum Warszawy, w budynku Skylight przy ulicy Złotej. To, w tym miejscu współpracują ze sobą doświadczone zespoły, rodzą się nowe pomysły i powstają innowacje.


Nasz Zespół

Oerlikon Business Service Center to międzynarodowa kadra, która składa się nie tylko z osób z Polski, ale i innych państw. Razem tworzymy dobrze nastrojony zespół, który świadczy usługi dla wielu spółek, zlokalizowanych między innymi w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Lichtensteinie, Francji, Belgii, Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Słowacji, Turcji, ale także Meksyku, Brazylii czy USA.

Koordynowanie procesów, które angażują jednocześnie wiele podmiotów w kilku krajach to gra zespołowa. Dlatego dbamy o siebie nawzajem i dobrze się rozumiemy, ustalając i realizując nie jednostkowe, ale wspólne cele. Zawsze w zgodzie z naszymi wartościami, którymi są:

  • Integrity
  • Excellence
  • Innovation
  • Team spirit

Oerlikon Group

Oerlikon to szwajcarska firma z około 100-letnią tradycją, działająca nieprzerwanie od 1946 roku.

Nasze kluczowe marki to Balzers i Metco. Historia Oerlikon Blazers to historia profesora Maxa Auwärtera, który opracował sposób wykorzystania technologii próżniowej cienkowarstwowej na skalę przemysłową. Dzięki wyjątkowo szerokiej gamie nowoczesnych materiałów, zaawansowanym technologiom powierzchniowym, najlepszym urządzeniom do powlekania oraz unikalnym komponentom obróbkowym jesteśmy liderem na rynku. Obsługujemy takie branże jak: lotnictwo, energetyka, motoryzacja. W Oerlikon Metco powstają nowoczesne technologie, które umożliwiają produkcję najwyższej jakości włókien syntetycznych, które pomagają chronić środowisko. W Oerlikon Digital Hub przyszłość jest przed nami. To nasze wyspecjalizowane jednostki, których misją jest stać się pionierem cyfrowej transformacji dla naszych klientów i naszej firmy. To tutaj projektujemy i wdrażamy innowacyjne rozwiązania cyfrowe.

Jako globalna grupa technologiczna, mamy jasną strategię, aby stać się światową liderem w zakresie rozwiązań powierzchniowych, zaawansowanych materiałów i ich przetwarzania.

Naszą misją jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań przemysłowych, dla poprawy życia. Inwestujemy w technologie przynoszące wartość dodaną, które zapewniają klientom lżejsze, trwalsze, bardziej wydajne i przyjazne dla środowiska produkty.

Grupa Oerlikon zatrudnia na całym świecie ponad 10500 pracowników w 37 krajach, w 175 lokalizacjach i osiągnęła w 2018 roku sprzedaż w wysokości 2,6 miliarda CHF.


Dlaczego warto pracować w Oerlikon SSC?

Dziękujemy, że jesteś zainteresowany pracą w Oerlikon SSC. Aby tworzyć doskonałe miejsce pracy, potrzebujemy osób, które wiedzą, czym jest profesjonalizm, ale i duch zespołu. Każdego dnia robimy wszystko, żeby być jak najlepszym zespołem.

Kluczem do budowania naszej organizacji są nasi pracownicy, którzy chcą z nami współtworzyć najwyższej jakości usługi.

Do współpracy zapraszamy osoby, dla których ważny jest rozwój zarówno zawodowy, jak i osobisty. Nasze zespoły tworzymy na podstawie oceny kompetencji poszczególnych osób i ich osiągnięć zawodowych.  W Oerlikon SSC każdy pracownik ma szansę awansować. Tutaj dzielimy się wiedzą, rozwijamy swoje pasje. Pracę zespołową budujemy na wspólnym zaufaniu, polityce równych szans i partnerstwie.

Nasza firma działa nie tylko dzięki wysiłkom kilku osób, ale dzięki zaangażowaniu i pasji każdego członka zespołu.

Jeśli szukasz przyjaznego, dynamicznego miejsca, w którym będziesz mógł się rozwijać, a jednocześnie mieć szansę na wdrażanie swoich innowacyjnych pomysłów, zaaplikuj, może szukamy właśnie Ciebie!


Jak wygląda rekrutacja?

ETAP 1  - Aplikacja

ETAP 2 - Wybór kandydatów

ETAP 3 - Rozmowa rekrutacyjna

ETAP 4 - Spotkanie z managerem/ ocena kompetencji

ETAP 5 - Zakończenie procesu

Benefity

Atmosfera pracy
Możliwości rozwoju
Przyjazne, międzynarodowe środowisko
Możliwość doskonalenia języków
Nagradzanie osiągnięć
Prywatna opieka medyczna
Karta sportowa
Karta lunchowa
Ubezpieczenie na życie
Świadczenia z funduszu socjalnego
Owoce i warzywa
Dzień słodkości
Możliwość pracy z domu
Eventy integracyjne
Świetna lokalizacja

Oferty pracy

...
21.03.2023
...
Oerlikon Business Services Europe
Oerlikon Business Services Europe
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC
angielski, niemiecki
...
21.03.2023
...
Oerlikon Business Services Europe
Oerlikon Business Services Europe
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC
angielski, niemiecki
...
21.03.2023
...
Oerlikon Business Services Europe
Oerlikon Business Services Europe
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC
angielski

Kontakt

Oerlikon Business Services Europe

Złota 59
00-120 Warszawa
renata.mrozicka@oerlikon.com