Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Olesiński & Wspólnicy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Olesiński & Wspólnicy to aktualnie ponad 80 doradców, 4 miasta w Polsce, stale rozwijana sieć relacji z Partnerami zagranicznymi.

Rośniemy organicznie, nasz Zespół rozwija się stabilnie, dbając o wypracowane Wartości i podstawy naszych osiągnięć w zakresie doradzania.

Doskonała kompetencja prawna i jednocześnie znajomość prawa podatkowego: każdy z nas posiada zaawansowaną wiedzę podatkową, a większość ekspercką. To pozwala nam doradzać kompleksowo i skutecznie.

Specjalizacje w konkretnych dziedzinach i wiedza branżowa dają naszym Klientom stały dostęp do doświadczonych ekspertów. Staranna definicja oczekiwanych rezultatów, poszukiwanie rozwiązań i wdrażanie nowych odważnych pomysłów, odpowiedzialność za rekomendowane rozwiązanie, to podstawa naszego podejścia. Znajomość kultury wielu krajów, w tym specyfiki ich systemów prawnych oraz doradztwo w języku angielskim i niemieckim to standardowe oczekiwania naszych Klientów.

Jako doradcy jesteśmy częścią Zespołu Klienta. Jesteśmy odpowiedzialni za powierzone zadanie, nie unikamy trudnych pytań, podejmujemy wyzwania, zdajemy sobie sprawę, że nasza praca musi nieść wartość dla Klienta. Stale się doskonalimy, dbamy o dobre relacje, doskonałą komunikację i dobrą atmosferę zarówno w naszym Zespole jak i w relacjach z Zespołami naszych Klientów.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Olesiński & Wspólnicy
ul.Prosta 32
00-838 Warszawa