Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Philips Polska

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Royal Philips jest globalnym liderem w dziedzinie technologii dla sektora ochrony zdrowia. W ciągu minionych dziesięciu lat skupiliśmy swoją działalność na opracowywaniu rozwiązań dla tej branży.

Nasz cel to poprawa zdrowia i jakości życia ludzi przez udostępnienie im istotnych innowacji. Nasza misja to poprawa poziomu życia 2,5 miliarda ludzi do 2030 roku. Nasze wysiłki koncentrujemy na realnych potrzebach i pragniemy, aby dzięki naszym rozwiązaniom systemy opieki zdrowotnej mogły osiągać swoje cztery najważniejsze cele, jakimi są większe zadowolenie pacjentów z jakości opieki zdrowotnej, poprawa wyników leczenia, obniżenie kosztów opieki oraz zapewnienie lepszych warunków pracy personelowi medycznemu.

Philips jest obecny w Polsce od ponad 100 lat. Uruchomiona w latach 20 zeszłego stulecia fabryka Philips w Warszawie była pierwszym zakładem produkcyjnym firmy otwartym poza Holandią. Royal Philips jest obecny w Polsce również jako Global Business Services EMEA Hub w Łodzi, gdzie centralizujemy procesy biznesowe. Koncentrujemy się na współpracy pomiędzy działami, co ma prowadzić do uproszczenia operacji i poprawie zadowolenia naszych klientów.

Nasz łódzki zespół liczy ponad 1800 osób i posługuje się 30 językami. Wspieramy operacje w ponad 50 krajach świata. Rozumiemy znaczenie inclusion & diversity.

Dołącz do nas i Be yourself at Philips.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Philips Polska
Aleje Jerozolimskie 195B
02-222 Warszawa
Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 88
90-368 Łódź