Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Polska Agencja Nadzoru Audytowego

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Polska Agencja Nadzoru Audytowego (PANA) sprawuje nadzór publiczny nad rynkiem usług audytorskich (firmami audytorskimi, biegłymi rewidentami, samorządem zawodowym biegłych rewidentów), bierze też aktywny udział w rozwoju tego rynku i jego standardów na poziomie krajowym i międzynarodowym. PANA jest państwową osobą prawną, wchodzącą w skład sektora finansów publicznych.

Opierając się na profesjonalnej wiedzy i doświadczeniu, sprawdzonej metodologii i międzynarodowych standardach, Polska Agencja Nadzoru Audytowego sprawuje niezależny nadzór nad biegłymi rewidentami, firmami audytorskimi i samorządem zawodowym biegłych rewidentów.

Polska Agencja Nadzoru Audytowego dba o prawidłowe przeprowadzenie przez biegłych rewidentów badań sprawozdań finansowych oraz usług atestacyjnych innych niż badanie ustawowe i usług pokrewnych.

Nasz Departament Kontroli to elitarny zespół kontrolerów - biegłych rewidentów, z misją i pasją do podnoszenia rangi zawodu poprzez dążenie do najwyższej jakości wykonywanych usług przez firmy audytorskie. Odpowiada za zadania związane z kontrolą firm audytorskich oraz monitorowaniem i weryfikacją realizacji zaleceń pokontrolnych.

Poznaj nas: https://pana.gov.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/PANA.gov/

Twitter: https://twitter.com/pana_gov

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCL9ufBWGznPlEI5bBKKYezA

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Polska Agencja Nadzoru Audytowego
Kolejowa 1
01-217 Warszawa