Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Procter & Gamble

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Firma Procter & Gamble powstała w 1837 roku jako niewielki rodzinny biznes produkujący mydło i świece w Cincinnati, w stanie Ohio, USA. Właścicielami byli James Gamble i William Procter.

 

Dzisiaj P&G jest największym na świecie producentem dóbr szybko zbywalnych (FMCG). 300 marek, ponad 5 miliardów konsumentów i 135 tysięcy ludzi w ponad 80 krajach, którzy starają się każdego dnia dostarczać tym konsumentom na całym świecie markowe produkty coraz wyższej jakości.

 

Ostatnie lata przyniosły gwałtowny rozwój P&G, zwłaszcza w nowych segmentach, które do tej pory pozostawały poza ofertą firmy.
 

 

P&G w Polsce

Na terenie Polski pracujemy w pięciu oddziałach firmy. Każda filia kieruje się tymi samymi zasadami w procesie rekrutacji, cechuje się taką samą kulturą organizacyjną i wyznaje te same wartości.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Procter & Gamble
ul. Zabraniecka 20
03-872 Warszawa