Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
ProService Finteco

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

ProService Finteco Sp. z o.o. świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi dla instytucji finansowych w Polsce i za granicą. Firma współpracuje głównie z funduszami inwestycyjnymi, funduszami emerytalnymi i firmami ubezpieczeniowymi, wspierając proces dystrybucji produktów i usług finansowych oraz obsługę klientów. Misją ProService Finteco jest dostarczanie Klientom profesjonalnych usług outsourcingowych dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb i wymagań.

Firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami. Zarówno w 2017 roku jak i w 2018 roku została wyróżniona nagrodą „HR Najwyższej Jakości”. Posiada certyfikat „przyjaznej rekrutacji” przyznany przez eRecruiter Solution. Firma należy do grona pracodawców przyjaznych rodzicom - znajduje się w bazie Fundacji Mamo Pracuj. Pracownicy ProService Finteco angażują się w wiele projektów edukacyjnych (targi pracy, wydarzenia branżowe). Są aktywni w działaniach prospołecznych (uczestnictwo w programie „Szlachetna Paczka”, wsparcie Fundacji „Dziecięca Fantazja”, działania na rzecz zwierząt „Paka dla schroniskowego zwierzaka”). Firma wspiera pasje Pracowników – w ProService możesz dołączyć do sekcji biegania, piłki nożnej, siatkówki i pływania. Możesz spotkać się na granie w planszówki lub poznać tajniki programowania w ramach ProWarsztatów.

Zachęcamy do odwiedzenia nas w mediach społecznościowych:

  • Strona www: www.psfinteco.pl
  • Mamo pracuj: https://mamopracuj.pl/pracodawca/proservice-finteco-sp-z-o-o/
  • Facebook: https://www.facebook.com/ProServiceFinteco/
  • Bulldogjob: https://bulldogjob.pl/companies/profiles/593-proservice-finteco-sp-z-o-o
  • Linkedin: https://www.linkedin.com/company/18138011
  • Pracuj.pl https://www.pracuj.pl/praca/ProService%20Finteco%20Sp.%20z%20o.o.;kw

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

ProService Finteco
ul. Konstruktorska 12A
02-673 Warszawa