Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
PUBLICIS RE:SOURCES

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy


W PUBLICIS GROUPE WIERZYMY, ŻE POZYTYWNA ZMIANA DOŚWIADCZEŃ KONSUMENTÓW NA CAŁEJ ŚCIEŻCE ZAKUPOWEJ, JEST MOTOREM ROZWOJU BIZNESU. ZAJMUJEMY SIĘ TRANSFORMACJĄ W BIZNESIE I DAJEMY MOŻLIWOŚĆ TRANSFORMOWANIA DOŚWIADCZEŃ ZAWODOWYCH NASZYM TALENTOM. 

W Polsce Publicis Groupe zatrudnia ponad 1800 ekspertów. Organizacja działa w oparciu o model operacyjny Power of One, którego ideą jest integracja i rozwój kompetencji gwarantujących obecnym i przyszłym klientom Grupy coraz większą wartość biznesową z realizowanych dla nich zadań. Na polskim rynku w ramach Publicis Groupe działają znane i cenione na arenie lokalnej i światowej agencje marketingowe, skupione w obszarach kompetencyjnych: Creative (Saatchi&Saatchi, Publicis, Leo Burnett, LiquidThread), Media (Starcom, Zenith, Spark Foundry, Performics), Influence (MSL, Publicis Consultants), Publicis Commerce, Publicis Production (Prodigious) oraz departamenty specjalistyczne takie jak Data Science czy Investment. Polscy eksperci Commerce i Production współtworzą regionalną platformę Publicis Le Pont, operującą w Czechach, na Węgrzech i w Polsce.  

Dodatkowo Publicis Re:Sources, spółka usług wspólnych Publicis Groupe, oferuje rozwiązania technologiczne oraz biznesowe,  dające większą synergię między agencjami Publicis Groupe (i ich 80 000 pracownikami w 100 krajach), aby te mogły jeszcze lepiej obsługiwać  swoich klientów na całym świecie.  

W Publicis Groupe cały czas szukamy najlepszych sposobów wewnętrznej współpracy i dobieramy właściwych ekspertów pod konkretne wyzwania biznesowe klientów. Z punktu widzenia naszych Talentów, to jest ogromna szansa, żeby wciąż uczyć się nowych rzeczy, rozwijać się i transformować swoje doświadczenie zawodowe, dzięki współpracy z innymi specjalistami. 

Zależy nam, aby każda osoba, niezależnie od zajmowanego stanowiska w Grupie, czuła się częścią organizacji, utożsamiała się z wizją oraz z wartościami firmy. Na każdym kroku oferujemy wszystkim dostęp do ciekawych inicjatyw, transformujących wyzwań biznesowych, a także dbamy o dobrą atmosferę w firmie. Wspieramy przedsiębiorczość, kreatywność i innowacyjność naszych Talentów.   

Kogo szukamy: co agencja to inne profile, generalnie wszystkich, tutaj lista rekrutacji: publicismedia.pl/kariera/#offers  

Jak wygląda rekrutacja w Publicis Groupe 

Pozyskiwanie talentów to dla Publicis Groupe jedno z kluczowych wyzwań, bo to ludzie są w centrum naszego zainteresowania – bez nich nasz biznes nie istnieje. Rynek pracy ciągle ewoluuje, jest bardzo konkurencyjny, zmieniają się oczekiwania kandydatów co do samej pracy i jej trybu. Odpowiadamy na te zmiany, dostosowując do nich również proces rekrutacji. Za działania Talent Acqusition dla wszystkich brandów w Grupie Publicis odpowiada specjalnie powołany do tego zespół, który na przestrzeni pierwszego półrocza zrealizował ponad 400 zatrudnień do naszych jednostek biznesowych.  Informacje o tym jakich osób szukamy do pracy można znaleźć nie tylko w zakładce kariera naszej stronie internetowej, ale również na LinkedIn, w portalach rekrutacyjnych, w mediach społecznościowych. Można również otrzymać wiadomość zapraszającą do udziału w rekrutacji bezpośrednio od naszych łowców talentów. Sam proces aplikowania jest prosty i intuicyjny – CV wciąż jest bardzo mile widziane, ale do aplikowania wystarczy profil na LinkedIn, Indeed lub Smart. Większość naszych rekrutacji jest jednoetapowa i odbywa się w formie rozmowy wideo, choć zdarzają się także procesy dwuetapowe z zadaniami rekrutacyjnymi oraz spotkania face to face. 

Etapy rekrutacji w Publicis Groupe 

  1. Aplikacja / Kontakt bezpośredni / polecenie 
  2. Wywiad telefoniczny  
  3. Spotkanie rekrutacyjne   
  4. *Zadanie rekrutacyjne – na wybrane stanowiska 
  5. *Drugie spotkanie rekrutacyjne – na wybrane stanowiska 
  6. Feedback i decyzja 

Oferta pracy  

Programy stażowe: mamy różne, m.in. Commerce Academy, Digital Academy, Young Media Talents, Szkółka Mediowa. Co program, to inne oczekiwania i profile. Rekrutujemy ok. 120 asystentów rocznie. Każdy przechodzi test analityczny.  

MEDIA: 

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

PUBLICIS RE:SOURCES
Domaniewska 42 02-672
02-672 Warszawa
Spokojna 2
20-074 Lublin
Grunwaldzka 186
60-307 Poznań