Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Raben Management Services

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Raben Management Services

Jesteśmy sercem Grupy Raben, która jest obecna na rynku europejskim od ponad 85 lat.  Nasze oddziały są zlokalizowane w 12 krajach Europy, na terenie: Czech, Estonii, Holandii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Polski, Słowacji, Ukrainy, Węgier, Rumunii i Włoch.

Raben Management Services zarządza i wspiera rozwój wszystkich spółek wchodzących w skład Grupy Raben. Tworzą ją najlepsi eksperci w zakresie Logistyki, Transportu, IT, Finansów, Audytu Wewnętrznego, HR, Sprzedaży, którzy współpracują, aby wypracowywać optymalne i nowoczesne rozwiązania dla naszych klientów. Jeżeli chcesz być częścią nieprzeciętnego zespołu i mieć dostęp do najnowszych trendów i technologii w logistyce dołącz do naszego zespołu! Jesteśmy po to aby rozwijać i doskonalić nasz biznes!

SSC Grupy Raben

SSC Raben Group to powstałe w 2013 roku Finansowe Centrum Usług Wspólnych. Świadczymy usługi księgowe dla niemieckich, holenderskich, włoskiej i rumuńskiej spółek Raben Group. Pracujemy w 8 Zespołach: AR – Należności, AP – Zobowiązań, MD – Danych Podstawowych, P&I – Partnerzy& Intercopmany. B – Banków oraz GL – Księgi Głównej , C&Tax – Podatkowym i SP – Projektów Specjalnych. Jesteśmy różnorodni, w tym nasza siła. Uzupełniamy się nawzajem. Uczestniczymy w programach rozwojowych, uczymy się kompetencji miękkich i projektowych. Bierzemy udział w rekrutacjach wewnętrznych. Dobrze się z nami pracuje i rozwija. Zapraszamy!

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Raben Management Services
Malta Office Park
ul. Zbożowa 1
62-023 Robakowo