Temat tygodnia
Zobaczcie, jakie metody stosują pracodawcy, żeby wyłowić największe talenty.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Rockwell Automation Sp. z o.o.

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Dbamy o pomyślność i rozwój Twojej firmy

 

Twój sukces stawiamy na pierwszym miejscu

 

Dbałość o pomyślność i rozwój Twojej firmy to rzeczy, które robimy najlepiej - nasze systemy gospodarki energetycznej, sterowania i zarządzania informacjami oraz usługi z tym związane mogą zapewnić Ci przewagę nad konkurencją.

 

 

Bez względu na fakt, czy potrzebujesz samodzielnego zespołu przemysłowego, czy też zintegrowanego systemu w skali całego przedsiębiorstwa, masz do dyspozycji naszą technologię, aby szybciej wprowadzić na rynek swoje produkty i usługi oraz ograniczyć koszty operacyjne. Oszczędzaj energię, maksymalizuj czas bezawaryjnej pracy zakładu, uzyskaj zgodność z przepisami prawa i minimalizuj niebezpieczeństwa występujące w środowisku produkcyjnym - jednocześnie osiągając maksymalną wydajność produkcyjną zakładu.

 

 

Możesz oczekiwać od nas produktów, które sprawdziły się w najbardziej wymagających środowiskach produkcyjnych, jak również rozwiązań przemysłowych i użytkowych stworzonych w oparciu o najlepsze dostępne doświadczenia. Krótko mówiąc - otrzymujesz odpowiednie rozwiązanie w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu.

 

 

Przyłącz się do naszej stale rozwijanej sieci globalnej, aby uzyskać najlepszą obsługę klienta i usługi konserwacji strategicznej i otrzymać w ten sposób kompletny pakiet usług predykcyjnych, profilaktycznych i reakcyjnych.

 

 

Dostosowywanie do trendów branżowych
Finansowo i strategicznie jesteśmy nastawieni na pomoc klientom w walce ze stale rosnącą konkurencją. Nasza strategia agresywnego inwestowania w badania i rozwój oznacza, że możemy pomóc Ci szybko reagować na nowe trendy branżowe.

 

 

Zawsze i wszędzie jesteśmy gotowi do pomocy - bo Twój sukces stawiamy na pierwszym miejscu.

 

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Rockwell Automation Sp. z o.o.
ul. Roździeńska 49
40-382 Katowice