Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
SAP Polska

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

SAP: INNOWACJE W BIZNESIE WSPIERANE PRZEZ TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE

 

Z Walldorf na Wall Street: Historia sukcesu SAP

Jako główny dostawca oprogramowania biznesowego na świecie* SAP dostarcza produkty i usługi wspomagające przyspieszanie innowacji biznesowych naszych klientów. Wierzymy, że takie działania wyzwolą wzrost i wytworzą istotną wartość dodaną - dla naszych klientów, firmy SAP, a także dla całych branż czy gospodarki jako takiej. Obecnie w ponad 120 krajach nasi klienci korzystają z aplikacji SAP - od poszczególnych rozwiązań zaspokajających potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw do pakietowych produktów dla organizacji globalnych.

 

Założona w 1972 roku firma SAP kontynuuje tradycje innowacji i wzrostu, jak przystało na prawdziwego lidera w branży. Obecnie firma SAP posiada biura sprzedaży i rozwoju oprogramowania w ponad 50 krajach na całym świecie oraz jest notowana pod symbolem „SAP" na wielu giełdach, łącznie z giełdą we Frankfurcie czy nowojorską NYSE.

 

Pomagamy firmom w osiągnięciu mistrzowskiego zarządzania

Naszym marzeniem jest, aby firmy każdej wielkości osiągały mistrzostwo w zarządzaniu. W dzisiejszym wymagającym środowisku biznesowym najlepiej zarządzane firmy kierują się zasadą przejrzystości we wszystkich aspektach swojej działalności, co pozwala im na szybkie działania cechujące się lepszym zrozumieniem sytuacji oraz wyższą skutecznością i elastycznością. Korzystanie z rozwiązań firmy SAP umożliwia firmom każdej wielkości - także małym i średnim przedsiębiorstwom - redukcję kosztów, optymalizację wydajności oraz uzyskanie wglądu w sytuację i szybkości działania niezbędnych do przekroczenia przepaści między strategią a jej realizacją. Aby pomóc naszym klientom w maksymalizacji korzyści z inwestycji w technologie informatyczne i osiągnięciu najwyższej wydajności biznesowej, nasi fachowcy zapewniają najwyższy poziom usług i pomocy technicznej.

 

SAP w Polsce

SAP Polska Sp. z o.o. rozpoczął działalność we wrześniu 1995 roku. Obecnie zatrudnia około 150 pracowników w siedzibie w Warszawie oraz w oddziale we Wrocławiu, gdzie prowadzone są prace nad lokalizacją i rozwojem rozwiązań SAP.
Jako jedyny spośród czołowych dostawców zintegrowanych systemów informatycznych oferuje rozwiązania dla dużych organizacji oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Unikalną ofertą SAP jest ponad 25 rozwiązań branżowych, ściśle dostosowanych do potrzeb poszczególnych branż i efektywnie obsługujących unikalne procesy w różnych sektorach gospodarki. SAP proponuje również szeroką gamę usług, które obejmują m.in. wdrożenie, konsulting, szkolenia i wsparcie serwisowe. Rozwiązania SAP dla dużych organizacji i koncernów obejmuje platforma SAP Business Suite, natomiast dla małych i średnich firm przeznaczone są rozwiązania SAP Business All-in-One i SAP Business One.

 

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

SAP Polska
ul. Wołoska 5
02-675 Warszawa