Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Saxo Bank

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Saxo Bank to globalny bank inwestycyjny, który specjalizuje się w handlu na giełdzie online oraz w inwestycjach na międzynarodowych rynkach finansowych. Saxo Bank umożliwia prywatnym inwestorom i klientom instytucjonalnym wykonywanie transakcji walutowych oraz CFD, oferuje również akcje, jednostkami funduszy ETF, kontrakty terminowe (futures) i opcje, a także inne pochodne instrumenty finansowe przy wykorzystaniu wielokrotnie nagradzanych internetowych platform transakcyjnych. Giełda online to również profesjonalne zarządzanie portfelem inwestycyjnym oraz aktywami.

Od początku swego istnienia Saxo Bank akcentuje rolę technologii jako kluczowego czynnika konkurencyjności w segmencie transakcji na giełdzie online. Wśród klientów na całym świecie Saxo Bank cieszy się uznaniem ze względu na najwyższą jakość obsługi i wykorzystywanych rozwiązań technologicznych. Sprawą największej wagi jest dla nas strzeżenie poufności danych klientów oraz bezpieczne zarządzanie i kontrola nad działającymi w czasie rzeczywistym wewnętrznymi systemami. Zespół poważnych, doświadczonych ekspertów w dziedzinie informatyki dokłada wszelkich starań, by wszystkie dane oraz systemy informatyczne Saxo Bank, w tym giełda online, były należycie zabezpieczone.

Od 1992 r. Saxo Bank działa jako pośrednik na globalnych rynkach kapitałowych, agregując płynność i oferując prywatnym klientom, partnerom, instytucjom, bankom i brokerom dostęp do transakcji walutowych FOREX na całym świecie oraz do silnego portfela produktów i platform.

Saxo Bank to w pełni licencjonowany i nadzorowany europejski bank, który prowadzi obsługę indywidualnych klientów detalicznych, korporacji i instytucji finansowych z całego świata w swojej głównej siedzibie w Danii oraz w licznych biurach regionalnych. Dzięki najwyższej jakości obsługi klienta, konkurencyjnym cenom i skoncentrowaniu się na stworzeniu najlepszych platform transakcyjnych, po uzyskaniu statusu europejskiego banku w czerwcu 2001 r. giełda online Saxo Bank szybko stała się wiodącym podmiotem sektora transakcji online.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Saxo Bank
ul. Nowy Świat 7/15
00-469 Warszawa