Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Schaeffler Global Services Europe

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Grupa Schaeffler to firma, która aktywnie bierze udział w kształtowaniu „Mobilność Jutra”. Jesteśmy światowym dostawcą motoryzacyjnym i przemysłowym. Dostarczamy wysokiej jakości innowacyjne technologie, wysoko-precyzyjne komponenty i systemy do silników, skrzyń biegów, podwozi, a także części do łożysk tocznych i ślizgowych.

Będąc wiodącą firmą na rynku związanym z szeroko rozumianą mobilnością, Schaeffler jest synonimem jakości, technologii, innowacji i zrównoważonego rozwoju. Jako firma rodzinna jesteśmy jak bliscy przyjaciele pracujący razem na sukces naszej firmy i klientów. Tylko dzięki współpracy zespołowej możemy osiągnąć wyznaczone cele.

Jako firma globalna, mamy nasze Centrum Usług Wspólnych we Wrocławiu. Jeśli chcesz stać się częścią naszego rosnącego zespołu, pełnego entuzjastycznych i otwartych ludzi, zachęcamy do aplikowania na stanowiska w następujących działach: Finanse, Logistyka, IT, Zakupy i HR.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w atmosferze start-up’u
  • Długoterminowe, stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie rynkowe
  • Nowoczesne biuro w centrum Wrocławia
  • Pakiet świadczeń, w tym opieka medyczna
  • Możliwości kariery i rozwoju

Jeśli biegle władasz językiem angielskim i mówisz dobrze po niemiecku, nie wahaj się aplikować, czekamy na Ciebie!

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Schaeffler Global Services Europe
ul. Sucha 2
50-086 Wroclaw