Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Schumacher Packaging

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Firma Schumacher Packaging jest jednym z największych europejskich producentów opakowań z tektury litej i falistej. Główna siedziba Schumacher Packaging znajduje się w Ebersdorfie koło Coburga, w Bawarii. Obecnie posiadamy piętnaście zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na terenie Niemiec, Polski i Holandii. Schumacher Packaging w Krępicach pod Wrocławiem istnieje na polskim rynku opakowań od 1999 roku. W zakładzie zatrudniamy 550 pracowników a w całej grupie Schumacher Packaging 2500 pracowników.

Schumacher Packaging, jako firma rodzinna, zarządzana przez właścicieli, działająca w skali całej Europy i specjalizująca się w opakowaniach z tektury falistej i litej, łączy w sobie szczególne cechy. Naszą siłą jest duch pracy zespołowej. Poprzez nieustanny zrównoważony rozwój dążymy nie tylko do utrzymania istniejących miejsc pracy, ale także do tworzenia nowych. W relacjach z pracownikami stawiamy przede wszystkim na zaufanie. Zaangażowanie, lojalność i know-how naszych pracowników mają dla nas ogromne znaczenie i znajdują swoje odzwierciedlenie w sukcesie firmy.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Schumacher Packaging
ul. Wrocławska 66, Krępice
55-330 Miękinia