Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
SKOK im. Z. Chmielewskiego

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

SKOK im. Z. Chmielewskiego skutecznie rozwiązuje problemy finansowe i życiowe swoich Członków, dzięki czemu powracają oni do Kasy zawsze, gdy pojawia się jakakolwiek nowa, finansowa potrzeba. Stosujemy i nieustannie doskonalimy system zarządzania jakością, z powodzeniem realizując cele, dla których powołana została nasza Kasa i wpływając na wzrost poziomu zadowolenia Członków Kasy.

O pracy u nas:

Każdy pracownik zatrudniany jest na okres próbny. Na podstawie wstępnej oceny Twoich kompetencji, ustalony zostanie indywidualny program szkoleń, przygotowujących Cię do pracy. Po szkoleniach ocenimy nabyte przez Ciebie umiejętności i… możesz zaczynać! Oczywiście możesz liczyć na pomoc i zrozumienie bardziej doświadczonych pracowników.


Rozwój kompetencji:

W celu podniesienia jakości świadczonych przez nas usług i oferowanych produktów finansowych, określamy kluczowe kompetencje pożądane na poszczególnych stanowiskach oraz poddajemy analizie kompetencje posiadane przez pracowników. Służy temu proces oceny pracowników oraz testy kompetencyjne. Wszelkie luki kompetencyjne niwelujemy poprzez odpowiednio dobrane projekty szkoleniowe. Tak skonstruowany program podnoszenia kompetencji u pracowników z jednej strony pozwala nam motywować naszą kadrę poprzez zapewnienie jej stałego rozwoju, z drugiej zaś - uzyskiwać coraz lepszą jakość świadczonych usług.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

SKOK im. Z. Chmielewskiego
ul. Wallenroda 2E
20-607 Lublin