Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Smith & Nephew

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

JOIN SMITH+NEPHEW 

MAKE LIFE UNLIMITED 

www.smith-nephew.com 

KIM JESTEŚMY 

Smith+Nephew to brytyjska medyczna firma produkcyjna, działająca w obszarach medycyny sportowej, rekonstrukcji ortopedycznej i zaawansowanych materiałów opatrunkowych. Obecna w ponad 100 krajach, jest jednym z liderów w branży medical devices. Misją firmy jest przyspieszenie powrotu do zdrowia, utrzymanie sprawności, przedłużenie życia – wykorzystując najnowsze technologie, realizuje misję #LifeUnlimited. 

Wrocławskie centrum Global Business Services wspiera funkcjonowanie i rozwój Smith+Nephew na całym świecie, świadcząc wewnętrzne serwisy w obszarach Finance & Accounting, Financial Planning & Analysis, Controlling, IT, HR, Procurement czy Order Management. 

Przyświecają nam trzy wartości – Care + Collaboration + Courage. 

KOGO SZUKAMY 

Stawiamy na profile będące połączeniem eksperckiej wiedzy merytorycznej oraz kompetencji przyszłości. Kluczową rolę odgrywają także umiejętności językowe. Prowadzimy rekrutacje na role obsługujące w głównej mierze rynek europejski, stąd znajomość języków takich jak niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, portugalski, szwedzki, fiński, duński, norweski czy rosyjski jest dla Smith+Nephew u aplikujących kandydatów niezwykle atrakcyjna. Nasi pracownicy odpowiadają za zbudowanie, rozwój, optymalizację i automatyzacje zaawansowanych procesów biznesowych świadczonych regionalnie i globalnie. Szukamy ekspertów i liderów, którzy potrafią zarządzać świadczonymi serwisami w dynamicznym i ciągle rozwijającym się środowisku z pełną troską o klienta, koleżanki i kolegów.  

PROCES REKRUTACJI 

Nasi pracownicy determinują nasz sukces, stąd proces rekrutacji jest dla nas niezwykle ważny. 

Każdy z kandydatów weryfikowany jest pod kątem technicznym, kompetencji oraz dopasowania do kultury organizacyjnej. Kandydaci zapraszani są zawsze na rozmowę rekrutacyjną bezpośrednio z zatrudniającym managerem oraz rekruterem prowadzącym proces. Korzystamy też z assessmentów, które pozwalają nam mierzyć kompetencje i budować nastawione na współpracę zespoły, prowadzone przez zaangażowanych liderów. 

REKRUTUJEMY: 

  • Kontrolerów Finansowych; 
  • Analityków i Starszych Analityków Finansowych; 
  • Księgowych i Głównych Księgowych RTR; 
  • Księgowych i Starszych Księgowych PTP i OTC; 
  • Proces Ekspertów; 
  • Team Liderów i Managerów Procesów. 
  • Credit Managerów 

MEDIA: 

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Smith & Nephew
Smith+Nephew GBS i Technology Center
Marii Curie-Skłodowskiej 12
50-369 Wrocław
Smith+Nephew Oddział Komercyjny
Osmańska 12
02-823 Warszawa