Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Societe Generale

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO CIEBIE

www.sgcib.pl 

www.societegenerale.com

KIM JESTEŚMY?

Nasz polski oddział należy do grupy Societe Generale, jednej z czołowych instytucji finansowych na świecie o blisko 160-letniej tradycji, zatrudniającej 117 000 pracowników w 66 krajach. W Polsce jesteśmy obecni od ponad 30. lat, specjalizując się w obszarze bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej. Od 2019 roku świadczymy również usługi nearshoringowe dla Grupy Societe Generale w zakresie zarządzania ryzykiem, obsługi klienta, Know Your Customer (KYC) i płatności. Działamy lokalnie, ściśle współpracując z naszymi międzynarodowymi zespołami ekspertów, bazując na wspólnym doświadczeniu i zdobytych umiejętnościach. Kwestie ESG i zielonego ładu są nierozłącznie związane z naszą ofertą, dzięki czemu należymy do liderów w zakresie zrównoważonego rozwoju.

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

Oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku. Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy gwarantuje partnerskie relacje między wszystkimi pracownikami. Liczą się Wasze umiejętności, które potrafimy docenić, zapewniając możliwość osobistego rozwoju. Dodatkowo od samego początku będziecie mogli uczestniczyć w wielu akcjach charytatywno-solidarnościowych, wolontariacie, aktywnościach sportowych, integrując się z całym zespołem.

DOŁĄCZ DO NAS / PROCES REKRUTACYJNY

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób mających już pewne doświadczenie w finansach, jak i do studentów gotowych na swój pierwszy lub kolejny staż. Szukamy kandydatów, którzy interesują się światem finansów, są gotowi na nowe wyzwania, bardzo dobrze posługują się językiem angielskim i cenią pracę w zespole. Po otrzymaniu zgłoszeń analizujemy je, wyłaniając najlepszych kandydatów na podstawie dokumentów aplikacyjnych. Następnie przeprowadzamy weryfikujące rozmowy telefoniczne, po których zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy kwalifikacyjne.

KONTAKT W SPRAWIE REKRUTACJI: https://careers.societegenerale.com/en/about-us

MEDIA: 

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Societe Generale
ul. Marszałkowska 111
00-102 Warszawa