Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Symfonia Sp. z o.o.

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Jesteśmy producentem oprogramowania dla biznesu. Od 25 lat wspieramy transformację cyfrową polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP. Z naszych rozwiązań korzysta dziś kilkadziesiąt tysięcy firm w całej Polsce.
Tworzymy i rozwijamy oprogramowanie do zarządzania całym przedsiębiorstwem (ERP). Jesteśmy także producentem programów i aplikacji, w tym chmurowych, przeznaczonych do obsługi oraz automatyzacji finansów i księgowości, kadr i płac, HR, wsparcia sprzedaży tradycyjnej i w kanale e-commerce, zarządzania magazynem, zarządzania produkcją, elektronicznym obiegiem dokumentów oraz analizą danych.

Dzięki współpracy z siecią blisko 200 partnerów technologicznych i biznesowych optymizujemy zarządzanie przedsiębiorstwami we wszystkich regionach i województwach.

Od lat prowadzimy także działania edukacyjne. Jesteśmy strategicznym członkiem fundacji Digital Poland oraz członkiem wspierającym Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Wspólnie wyjaśniamy, jak wykorzystać cyfryzację w biznesie do usprawnienia codzienej pracy i osiągania lepszych wyników. Tłumaczymy zawiłości prawa gospodarczego. Dbamy o to, by nasi Klienci, Partnerzy oraz Pracownicy byli gotowi na zmiany.

Oferty pracy

...
18.05.2024
...
Symfonia Sp. z o.o.
Symfonia Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie
Kontroling, Analiza
angielski

Kontakt

Symfonia Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 132
02-305 Warszawa