Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
thyssenkrupp Group Services Gdańsk

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

thyssenkrupp Group Services Gdańsk to globalne centrum kompetencyjne i rozwojowe realizujące obsługę procesów biznesowych dla spółek thyssenkrupp na całym świecie. Jesteśmy Centrum Usług Wspólnych (Global Shared Services) dla grupy thyssenkrupp – jednocześnie jedną z największych tego typu placówek w Trójmieście.

thyssenkrupp to międzynarodowa grupa przemysłowa o zróżnicowanym profilu działalności – to ponad 500 międzynarodowych spółek obecnych w 80 krajach na całym świecie.

thyssenkrupp GSS Gdańsk w liczbach:
2014 – rok powstania gdańskiego oddziału thyssenkrupp
5 000 m2– powierzchnia biurowa (4 piętra), którą zagospodarowujemy w Olivia Business Centre
450 – liczba zatrudnionych pracowników (w obszarze: finansów i rachunkowości, IT, HR, zarządzania nieruchomościami oraz usług międzyserwisowych) – docelowo liczba naszych pracowników wzrośnie do 700 (zatem zgłoś się do nas już dziś!)Poznaj nas i dowiedz się, czym się zajmujemy!

Naszym spółkom thyssenkrupp, zlokalizowanym na całym świecie, dostarczamy ustandaryzowane usługi z zakresu:

 • finansów i księgowości – praca w tym zespole polega na obsłudze procesów fakturowania, należności, zobowiązań, księgi głównej, Master Data (zarządzanie danymi dot. globalnych dostawców i klientów) oraz controllingu. Nasi specjaliści obsługują klientów w jęz. angielskim, niemieckim, hiszpańskim oraz węgierskim na całym świecie (m.in.: Europa, USA, Kanada, Japonia, Malezja, Singapur);
  • zespół controllingu wykonuje funkcje koordynacyjno-wspierające w zakresie zadań nadzorujących proces osiągania wyniku finansowego, zajmuje się fachową interpretacją liczb oraz powiązań thyssenkrupp z podległymi jednostkami biznesowymi.
 • HR – specjaliści zatrudnieni w tym dziale zajmują się rozliczaniem wydatków służbowych (Travel Expenses) oraz obsługą zapytań pracowników z różnych krajów.
 • Real Estate – zespół odpowiedzialny za wsparcie administracyjne procesu zarządzania nieruchomościami.
 • IT – w ramach pionu IT istnieją następujące zespoły:
  • IT Service Management – zespół odpowiedzialny za zarządzanie usługami IT dostarczanymi spółkom thyssenkrupp przez globalnych dostawców (np. w zakresie infrastruktury sieciowej, serwerów, systemów). Specjaliści, którzy kontrolują jakość dostarczanych nam usług wspierani są przez zespół monitorujący (Global Control Centre).
  • Global Application Management – zespół specjalistów i konsultantów IT odpowiedzialny za globalne wsparcie i rozwój aplikacji wykorzystywanych przez spółki w grupie thyssenkrupp (ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań SAP).
 • Usług międzyserwisowych – zespół odpowiedzialny za zarządzanie projektami, automatyzację procesów. Specjaliści pracujący w tym zespole odpowiadają za tworzenie zamówień globalnych, zajmują się administracją oraz zarządzają kontraktami. Zespół ten również koordynuje spotkania oraz planuje podróże służbowe i rozlicza koszty delegacji.

Grono naszych pracowników to zarówno wykwalifikowani specjaliści z poszczególnych obszarów, jak również absolwenci i studenci ostatnich lat studiów, którzy właśnie u nas zdobywają swoje pierwsze doświadczenia zawodowe. Do zespołu zapraszamy osoby niezależnie od wieku. Bardzo chętnie wspieramy również kobiety, które wracają na rynek pracy po dłuższej przerwie zawodowej.

 

Facebook: https://www.facebook.com/thyssenkruppkariera/  

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/166442/

 

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

thyssenkrupp Group Services Gdańsk
al. Grunwaldzka 472D
80-309 Gdańsk