Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
TMF Group

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

TMF Group jest globalnym dostawcą nowoczesnych usług biznesowych w obszarze księgowości i podatków, kadr i płac, a także zarządzania sekretariatem korporacyjnym.

W 125 biurach zlokalizowanych w 83 krajach zatrudniamy blisko 9 000 wykwalifikowanych specjalistów. W Polsce jesteśmy obecni od ponad 20 lat, pomagając naszym klientom z biur w Warszawie i Katowicach, gdzie pracuje już ponad 700 osób.

Katowice są ponadto lokalizacją dla naszej nowej struktury - Europejskiego Centrum TMF, którego zadaniem jest obsługa europejskich rynków naszych klientów, firm m.in. z rankingów Fortune 500 oraz FTSE 100.

Co robimy? 

W ramach tworzonych struktur poszukujemy specjalistów z zakresu księgowości międzynarodowej, kadr i płac oraz globalnego zarządzania podmiotami. Budujemy także zespoły, które będą odpowiedzialne za obsługę funduszy międzynarodowych oraz wsparcie wewnętrznych procesów finansowych Grupy TMF.

Kultura pracy i nasze wartości

Grupa TMF to przede wszystkim ludzie, którzy tu pracują. Nasza firma rozwija się w duchu przedsiębiorczości, stawiając na osoby proaktywne, łączące w pracy entuzjazm z odpowiedzialnością.

Dążymy do zapewnienia przyjaznego środowiska pracy, które umożliwi naszym pracownikom rozwój kompetencji i umiejętności.

Nasza najnowsza inicjatywa w postaci Europejskiego Centrum TMF w Katowicach, zakłada różnorodność, jako jeden z podstawowych czynników kształtujących środowiska pracy. Chcemy wzajemnie uczyć się od siebie oraz czerpać ze swoich wielowymiarowych doświadczeń. Współpraca ze specjalistami TMF z całej Europy daje wyjątkową okazję do podnoszenia zarówno kompetencji merytorycznych, jak i zwiększania wrażliwości kulturowej w miejscu pracy.

Oferty pracy

...
11.07.2024
...
TMF Group
TMF Group
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, Human Resources, Administracja
angielski
...
11.07.2024
...
TMF Group
TMF Group
Warszawa, mazowieckie
Księgowość
angielski

Kontakt

TMF Group
Metropolitan
Rondo Daszyńskiego 2B
00-843 Warszawa
ul. Uniwersytecka 20
40-007 Katowice