Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A.

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Grupę Ubezpieczeniową Europa tworzą TU Europa S.A., TU na Życie Europa S.A., a od 2012 r. także Open Life Towarzystwo Ubezpieczeń Życie S.A. oraz spółki EUROPA.UA działające na Ukrainie.

Od ponad 17 lat kreujemy nowatorskie produkty dostosowane do potrzeb naszych Klientów. Akcjonariuszami posiadającymi największą ilość akcji TU Europa S.A. od 2012 r. są Talanx International AG będący cześcią Talanx AG - pozostającego w ścisłej czołówce firm ubezpieczeniowych w Niemczech oraz Meiji Yasuda Life Insurance, (jeden z największych ubezpieczycieli na świecie).

Osiągamy bardzo dobre wyniki, co pozwala nam na systematyczny rozwój nowych linii produktowych i elastyczne wdrażanie odważnych rozwiązań biznesowych.
 
Specjalizujemy się w ubezpieczeniach powiązanych z produktami finansowymi, ściśle współpracując z sektorem finansowym w Polsce, w tym z wiodącymi bankami oraz dużą grupą pośredników finansowych. Jako innowator bancassurance kreujemy nowe trendy w ubezpieczeniach dedykowanych dla polskiego sektora finansowego i aktywnie wpływamy na kształt tego rynku. Już od 2001 r. jesteśmy organizatorem prestiżowego Europejskiego Forum Bankowo-Ubezpieczeniowego, które stało się miejscem dialogu i wymiany doświadczeń z zakresu bancassurance.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A.
Gen. Władysława Sikorskiego 26
53-659 Wrocław