Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
TPA Poland

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

TPA to wiodąca międzynarodowa grupa konsultingowa oferująca kompleksowe usługi doradztwa biznesowego w 12 państwach Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej.

W Polsce TPA należy do największych firm doradczych. Zapewniamy międzynarodowym koncernom oraz dużym przedsiębiorstwom krajowym efektywne rozwiązania biznesowe z zakresu doradztwa podatkowego, doradztwa transakcyjnego, audytu finansowego, corporate finance, outsourcingu księgowego i administracji płacowej, a także doradztwa inwestycyjnego w zakresie nieruchomości i doradztwa personalnego.

W 2019 roku połączyliśmy siły z ekspertami podatkowymi, księgowymi i audytorami firmy Moore Stephens Central Audit. Połączona pod marką TPA firma liczy obecnie niemal 300 ekspertów i należy do grona największych i najdynamiczniej rozwijających się firm konsultingowych w Polsce.

Ponadto, pod koniec 2019 r. uruchomiliśmy nową praktykę biznesową:  TPA Real Estate Services oferując usługi brokerskie, doradztwa inwestycyjnego oraz w zakresie finansowania i refinansowania inwestycji dla sektora nieruchomości.

Naturalnym uzupełnieniem naszych interdyscyplinarnych usług jest obsługa prawna, którą od 2018 r. oferujemy pod marką Baker Tilly Woroszylska Legal. Zespół kancelarii tworzą prawnicy z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem transakcyjnym, procesowym i doradczym.

TPA Poland oraz Baker Tilly Woroszylska Legal są jedynymi reprezentantami Baker Tilly International w Polsce - jednej z największych globalnych sieci niezależnych firm doradczych.
Jako członek Baker Tilly International, łączymy zalety zintegrowanej, interdyscyplinarnej obsługi „one-stop-shop” z lokalną ekspertyzą i zasięgiem międzynarodowej grupy doradczej.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

TPA Poland
ul. Młyńska 12
61-730 Poznań
Warszawa | Wola Center
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa
Warszawa | Sienna Office
ul. Sienna 82
00-815 Warszawa
Al. Roździeńskiego 188H
40-203 Katowice