Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
UBS

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

FAKTY O FIRMIE

Jesteśmy jedną z wiodących instytucji finansowych na świecie. Działalność firmy koncentruje się na trzech głównych obszarach: zarządzaniu majątkiem, zarządzaniu aktywami i bankowości inwestycyjnej.

Nasi pracownicy w Krakowie i we Wrocławiu współpracują z zespołami UBS zlokalizowanymi w różnych regionach Europy i świata, zapewniając im wsparcie w zakresie realizacji rozwiązań najwyższej jakości.

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

Praca w UBS to ciekawe, również globalne, projekty i najwyższa jakość. Gama realizowanych zadań jest bardzo szeroka: od finansów, analiz i operacji, poprzez prawo, obszar IT, aż po marketing i zarządzanie projektami. Ich wspólnym mianownikiem jest to, że pracują nad nimi eksperci w swojej dziedzinie. Naszym pracownikom oferujemy wspierające, różnorodne i pełne wyzwań środowisko pracy. Zachęcamy ich także do ciągłego rozwoju, oferując atrakcyjne ścieżki kariery w ramach naszej organizacji.

KOGO SZUKAMY?

Na staże i do pracy w naszych biurach w Krakowie i we Wrocławiu zapraszamy zarówno studentów, jak i absolwentów różnych kierunków studiów – w zależności od stanowiska. Najczęściej do działów: Finance, Treasury, Risk, Operations, IT, Project Management, Legal, HR, Research, Internal Audit.

W UBS oferty pracy i staży pojawiają się przez cały rok.

JAK PRZEBIEGA PROCES REKRUTACJI?

Proces rekrutacji rozpoczyna się od aplikacji online. Dla kandydatów spełniających kluczowe wymagania następnym krokiem będzie rozmowa telefoniczna z naszym rekruterem. Ostatni etap to najczęściej wirtualne spotkanie z menedżerem i/lub rekruterem.

Po pomyślnym przejściu poszczególnych etapów rekrutacji składana jest oferta zatrudnienia.

MEDIA:

Oferty pracy

...
28.01.2021
...
UBS
UBS
Test Manager 28.01.2021
Kraków, małopolskie
Bankowość
REKRUTACJA ZDALNA
...
28.01.2021
...
UBS
UBS
Wrocław, Kraków, dolnośląskie, małopolskie
Bankowość, Konsulting, Analiza
REKRUTACJA ZDALNA
...
28.01.2021
...
UBS
UBS
Kraków, małopolskie
Bankowość, Księgowość, Analiza
REKRUTACJA ZDALNA

Kontakt

UBS
ul. Krakowska 280
32-080 Zabierzów k. Krakowa
ul. Piotra Skargi 3
50-082 Wrocław
ul. Czerwone Maki 84
30-392 Kraków