Temat tygodnia
Najbardziej pożądane stanowiska i kompetencje w 2023 roku
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Buduj swoją karierę korzystając z siły Unilever.

Jesteśmy firmą operującą na skalę globalną, nasze produkty są dostępne w 190 krajach, a w naszych biurach i fabrykach na całym świecie pracuje 149 000 unikalnych talentów. W Unilever to Ty jesteś właścicielem swojej kariery i tylko od Ciebie zależy jak ją rozwiniesz. Wykorzystaj skalę w jakiej działamy i połącz swoje cele zawodowe z celami naszych marek. Aż 93% naszych liderów to talenty lokalne, a 100% ich sukcesu to siła U. My dajemy Ci możliwości, od Ciebie zależy jak z nich skorzystasz.

Przyświeca nam wspólny cel, polegający na popularyzowaniu zrównoważonego stylu życia

Chcemy czynić więcej dobra dla naszej planety i społeczeństwa. Chcemy działać na rzecz problemów społecznych i ekologicznych, z którymi boryka się świat oraz poprawić jakość życia ludzi dzięki naszym produktom.

Od ponad 120 lat jesteśmy pionierami oraz twórcami innowacyjnych i przyszłościowych rozwiązań, których zamierzamy się trzymać. Będziemy kontynuować te działania w sposób zrównoważony.

Dowiedz się więcej o Unilever w Polsce

W Polsce jesteśmy obecni od 1991 roku, kiedy to otwarto fabrykę kosmetyków w Bydgoszczy. Obecnie zatrudniamy blisko 3000 osób w całym kraju. Produkty z naszych fabryk w Poznaniu, Bydgoszczy i Baninie k. Gdańska trafiają na rodzimy rynek, ale też do kilkudziesięciu krajów w Europie i na całym świecie.

Unilever w Katowicach

Tutaj już od 15 lat mieści się nasze centrum wsparcia operacji finansowych dla całej Europy (i nie tylko) oraz działań w ramach łańcucha dostaw. Obecnie zatrudniamy ponad 300 specjalistów i ekspertów. Nasze nowoczesne biuro mieści się w samym sercu Katowic.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Unilever Poland Services Sp. z o.o
ul. Chorzowska 6
40-101 Katowice
Aleje Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa