Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
UPS Global Business Services Polska

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

UPS Global Business Services powstał w 2011 roku w celu optymalizacji procesów biznesowych, które umożliwiają rozwój całego UPS. Jest to możliwe dzięki wykwalifikowanym pracownikom, wykorzystywaniu zaawansowanej technologii i zapewnianiu oszczędności dla całej organizacji.

W Polsce Globalne Centrum Usług Biznesowych UPS powstało we Wrocławiu, w Łodzi i w Warszawie. Świadczymy usługi na rzecz spółek UPS na całym świecie. UPS codziennie globalnie dostarcza ponad 20 milionów paczek. Operacja wymaga wsparcia administracji, którą stanowimy między innymi my – GBSersi. W ponad 40 działach pracują specjaliści, analitycy i administratorzy z zakresu księgowości, wsparcia sprzedaży, administracji marketingowej, podatku celnego, logistyki, obsługi klienta i wielu innych. W naszych nowoczesnych biurowcach zlokalizowanych w centrach trzech pięknych, polskich miast spotyka się codziennie ponad 1400 pracowników o zróżnicowanym doświadczeniu, wykształceniu oraz umiejętnościach.

Jako globalna firma prowadząca działalność w ponad 220 krajach, zdajemy sobie sprawę z otaczającej nas różnorodności. Ta świadomość pomaga nam dostarczać innowacyjne rozwiązania naszym klientom. Od zasobów biznesowych po rozwój przywództwa kobiet – zachęcamy i wspieramy wszystkich naszych pracowników, aby spotykali się i z łączącą ich pasją dążyli do celów. UPS przestrzega zasad uczciwego traktowania osób oraz rekrutacji, selekcji, szkolenia, promocji i wynagradzania w oparciu o uzyskiwane wyniki, doświadczenie i inne kryteria powiązane z pracą. Nie dyskryminujemy żadnego kandydata ze względu na wiek, rasę, religię, płeć, niepełnosprawność, orientację seksualną lub tożsamość płciową.

Od naszych kandydatów nie oczekujemy doświadczenia. Ważne są dla nas chęć rozwoju i otwartość na nowe wyzwania. Dzięki szkoleniom, wsparciu współpracowników i przełożonych oraz otwartej atmosferze współpracy, nasi pracownicy w krótkim czasie stają się prawdziwymi specjalistami.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

UPS Global Business Services Polska
Gen. J. Bema 2
50-265 Wrocław
Wólczańska 178
90-530 Łódź
Ignacego Prądzyńskiego 1/3
01-222 Warszawa