Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Urząd Komisji Nadzoru Finansowego

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

DBAMY O PRAWIDŁOWE FUNKCJONOWANIE I BEZPIECZNY ROZWÓJ RYNKU FINANSOWEGO

www.knf.gov.pl

Komisja Nadzoru Finansowego sprawuje nadzór nad sektorem bankowym, rynkiem kapitałowym, ubezpieczeniowym, emerytalnym, nadzoruje instytucje płatnicze i biura usług płatniczych, instytucje pieniądza elektronicznego, sektor kas spółdzielczych oraz pośredników kredytu hipotecznego i ich agentów.

Zadaniem KNF jest między innymi podejmowanie działań służących prawidłowemu funkcjonowaniu rynku finansowego, rozwój rynku finansowego i jego konkurencyjności, podejmowanie działań edukacyjno- -informacyjnych w zakresie funkcjonowania rynku finansowego, udział w przygotowywaniu projektów aktów prawnych w zakresie nadzoru nad rynkiem finansowym, stwarzanie możliwości polubownego i pojednawczego rozstrzygania sporów między uczestnikami rynku finansowego.

KOGO SZUKAMY?

Od studentów ostatnich lat po specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Jeśli potrafisz dzielić się doświadczeniem oraz zdobywać wiedzę od najlepszych ekspertów w kraju – KNF jest miejscem dla Ciebie.

Doceniamy otwarty umysł, zdolności analityczne, chęć i umiejętność szybkiego uczenia się, poznawania nowych zagadnień, czyli:

 • Ludzi głodnych wiedzy i pełnych energii do działania;
 • Graczy zespołowych o rozwiniętych zdolnościach interpersonalnych.

JAK PRZEBIEGA PROCES REKRUTACJI?

1. Wyślij CV. Nasze oferty znajdziesz na stronie internetowej KNF oraz na portalach z ogłoszeniami, np. pracuj.pl.

2. Na tym etapie rekrutacji analizujemy wszystkie nadesłane aplikacje, kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

3. Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę, podczas której porozmawiamy o naszych wzajemnych wymaganiach i oczekiwaniach. Opowiemy Ci także o stanowisku, na które aplikujesz, i o firmie. Podczas tego lub kolejnego spotkania poznasz bezpośredniego przełożonego.

4. W zależności od stanowiska, na które aplikujesz, możemy poprosić Cię o wypełnienie testu kompetencji w celu sprawdzenia Twoich umiejętności.

5. Po spotkaniu rekrutacyjnym poinformujemy Cię o naszej decyzji.

6. Jeśli decyzja będzie pozytywna, skontaktujemy się z Tobą i, w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego, przedstawimy Ci naszą ofertę pracy

DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ?

 • Zapewniamy dostęp do unikalnej wiedzy, nowoczesnych technologii i kompetencji.
 • Dajemy szansę na projektowanie rozwiązań, które mogą stać się standardem w krajowym, unijnym lub nawet globalnym systemie finansowym.
 • Zapewniamy możliwość zbierania doświadczeń z obszaru, między innymi, nowych technologii na rynku finansowym, pracę nad ciekawymi i oryginalnymi projektami w różnych obszarach i specjalizacjach Urzędu.
 • Oferujemy wprowadzenie przez doświadczoną kadrę w problematykę zadań Departamentu i Urzędu, pracę w wyjątkowych zespołach doświadczonych specjalistów, ekspertów krajowych i międzynarodowych oraz świetną atmosferę.
 • Dajemy możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szerokiej gamie różnorodnych szkoleń grupowych i indywidualnych.
 • Zapewniamy wynagrodzenie powiązane z bogatym pakietem socjalnym wspierającym rozwój, komfort, zdrowie i przyszłość pracowników oraz ich rodzin, a także bezpieczeństwo, przyjazne środowisko pracy, dotrzymywanie zobowiązań oraz wysokie standardy działania.

PREFEROWANE KIERUNKI STUDIÓW ZWIĄZANE Z: finansami, ekonomią, bankowością, rachunkowością, ekonometrią, ubezpieczeniami, matematyką stosowaną, metodami ilościowymi, analizą danych, prawem, administracją, międzynarodowymi stosunkami gospodarczymi, informatyką, cyberbezpieczeństwem, nowymi technologiami, fintech, i pokrewnymi.  

BENEFITY:

 • Opieka medyczna,
 • Karta sportowa,
 • Kafeteria MyBenefit,
 • Dofinansowanie do wypoczynku,
 • Szeroki wachlarz szkoleń indywidualnych i grupowych,
 • Ubezpieczenie grupowe.

Szanujemy Twój czas prywatny, dlatego zapewniamy rozsądne godziny pracy.

MEDIA:

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego
ul. Piękna 20
00-549 Warszawa