Temat tygodnia
Sprawdźcie, ile wynoszą zarobki w 2019 r. w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Veolia Centrum Usług Wspólnych

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Veolia Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. jest spółką oferującą wsparcie dla grupy Veolia w Polsce. Prowadzi obsługę spółek z Grupy w obszarach : finanse, księgowość, fakturowanie, IT, kadry i płace, szkolenia, zakupy, komunikacja, wsparcie w zarządzaniu ryzykiem i ubezpieczeniami oraz kontroli wewnętrznej.
 

Jeżeli jesteś studentem lub absolwentem, zaczynającym właśnie swoją karierę zawodową, dołącz do nas w jednym z wybranych przez Ciebie działów. Znajdziesz się w otoczeniu, które na wiele sposobów będzie sprzyjać rozwojowi Twoich umiejętności i wiedzy. Czeka Cię pełna wyzwań praca nad różnorodnymi projektami, także w środowisku międzynarodowym.
 

Praca odgrywa w życiu każdego z nas ogromną rolę. Ważne jest bowiem to, czym się zajmujesz, o czym decydujesz, jakie masz możliwości dalszego rozwoju. Wreszcie, istotna jest przyjazna atmosfera - klimat zaufania i kreatywnej współpracy.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Veolia Centrum Usług Wspólnych
Al. Solidarności 46
61-696 Poznań