Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Grupa Veolia jest w Polsce jednym z czołowych dostawców usług w zakresie zarządzania energią, gospodarki wodno- ściekowej i odpadowej. Obecna w Polsce od 20 lat, Veolia jest sprawdzonym partnerem miast i przemysłu, oferującym usługi dostosowane do potrzeb swoich klientów. Tworzy i wdraża rozwiązania przyjazne dla środowiska. W Polsce zatrudnia ok. 4300 pracowników. 

Veolia Centrum Usług Wspólnych jest spółką oferującąwsparcie dla grupy Veolia w Polsce. Prowadzi obsługę spółek z Grupy w obszarach: finanse, księgowość, podatki, IT, kadry i płace, szkolenia, komunikacja oraz RPA.

Jeśli jesteś kreatywną, otwartą na zmianę i ciekawe zadania osobą – zapraszamy!

Podziel się swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem! W zamian za to gwarantujemy udział w ciekawych projektach, wyjątkową atmosferę w pracy, rozwój zawodowy i osobisty, liczne benefity oraz możliwość pracy zdalnej.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Veolia Centrum Usług Wspólnych
ul. Energetyczna 3
61-016 Poznań