Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Volkswagen Poznań

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Volkswagen Poznań to nowoczesna fabryka samochodów użytkowych i komponentów, w której produkowane są miejskie samochody dostawcze. Naszym czołowym produktem jest Volkswagen Caddy. Produkujemy także wersję Caddy Maxi, Transportera T6 oraz wysokiej jakości odlewy grawitacyjne i ciśnieniowe. Co ważne dla nas, swoje działania rozpoczęła fabryka w Białężycach koło Wrześni, która produkuje model Crafter.

Produkcja w Volkswagen Poznań zlokalizowana jest w czterech zakładach:

  • Poznań - Antoninek - Zakład Caddy oraz Transporter
  • Poznań - Wilda - Odlewnia
  • Swarzędz - Jasin - Zakład Zabudów Specjalnych
  • Września - Białężyce - Zakład Crafter

Od 25 lat jesteśmy częścią koncernu będącego światowym liderem w branży motoryzacyjnej. Obecnie produkujemy ponad 180 000 aut rocznie planując świadomy i perspektywiczny rozwój. Jednym z naszych celów strategicznych jest konkurencyjny i najwyższej jakości produkt odpowiadający potrzebom klientów. Volkswagen Poznań otrzymał wiele nagród m.in. jako Lider Polskiego Biznesu.

Nasz zespół liczy ponad 11 000 pracowników i jest to wysoce zmotywowana i wykwalifikowana załoga, którą łączy wspólna pasja. Chcemy stać się znakomitym pracodawcą i rozwijać kulturę naszego przedsiębiorstwa. Kreujemy optymalne warunki pracy i wspieramy rozwój wszystkich pracowników, ponieważ to oni są podstawą naszego sukcesu.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Volkswagen Poznań
Warszawska 349
61-060 Poznań