Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
ZF European Shared Services Center

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

W 2015 roku firma TRW Automotive została połączona z globalnym dostawcą branży motoryzacyjnej ZF Friedrichshafen AG. ZF jest globalnym liderem w technologiach napędu, podwozia jak również aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa. Organizacja w chwili obecnej zatrudnia około  137 tysięcy pracowników w 230 lokalizacjach w 40 krajach świata. Obecnie ZF jest jednym z największych dostawców branży Automotive na świecie.

Jesteśmy firmą z branży motoryzacyjnej, a jej specyfiką jest nieustanny postęp technologiczny i innowacyjność. Sukces w dużej mierze zawdzięczamy naszym pracownikom. W zamian oferujemy ciekawą, pełną wyzwań pracę oraz możliwości kariery.

EUROPEAN SHARED SERVICES CENTER

European Shared Services Center  zlokalizowane jest w Częstochowie.  Prowadzimy obsługę procesów finansowo-księgowych europejskich fabryk organizacji. Wspieramy jednostki zlokalizowane w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoszech oraz inne.

Świadczymy usługi na wysokim poziomie poprzez standaryzację procesów, kompletność obsługi, użycie najlepszych praktyk i nowoczesnych technik informatycznych.

Zatrudniamy wyspecjalizowany zespół pracowników. Współpraca z europejskimi zakładami wymaga od naszych pracowników bardzo dobrej znajomości języków obcych i zrozumienia różnic międzykulturowych.

Zakres działalności to m.in. Accounts Payable, Accounts Receivable, General Ledger, Fixed Assets, Master Data, T&E, Payroll etc.

W związku z rozwojem ESSC planujemy zatrudnić kolejne osoby do współpracy przy nowych projektach związanych z obsługą procesów księgowych.

See. Think. Act..

Dołącz do nas w Częstochowie!

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

ZF European Shared Services Center
Legionów 63
42-200 Częstochowa