Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
UBS

Fakty o firmie

Jesteśmy jedną z wiodących instytucji finansowych na świecie. Działalność firmy koncentruje się na trzech głównych obszarach: zarządzaniu majątkiem, zarządzaniu aktywami i bankowości inwestycyjnej. Nasi pracownicy w Krakowie i we Wrocławiu współpracują z zespołami UBS zlokalizowanymi w różnych regionach Europy i świata, zapewniając im wsparcie w zakresie realizacji rozwiązań najwyższej jakości.

Dlaczego warto z nami pracować?

Praca w UBS to ciekawe, również globalne, projekty i najwyższa jakość. Gama realizowanych projektów jest bardzo szeroka: od finansów, analiz i operacji, poprzez obszar IT, aż po HR, marketing i zarządzanie projektami. Ich wspólnym mianownikiem jest to, że pracują nad nimi eksperci w swojej dziedzinie. Naszym pracownikom oferujemy wspierające, różnorodne i pełne wyzwań środowisko pracy. Zachęcamy ich do ciągłego rozwoju oraz zdobywania kolejnych szczebli kariery.

Kogo szukamy?

Do pracy w naszych biurach zapraszamy studentów i absolwentów różnych kierunków studiów – w zależności od stanowiska, najczęściej do działów: Finance, Operations, Project Management, Legal, HR, Risk, Research, Internal Audit, IT. W UBS oferty pracy i staży pojawiają się przez cały rok, zgodnie z bieżącymi potrzebami biznesowymi.

Jak przebiega proces rekrutacji?

Proces rekrutacji rozpoczyna się od aplikacji online. Dla kandydatów spełniających kluczowe wymagania, następnym krokiem będzie rozmowa telefoniczna z naszym rekruterem. Ostatni etap to spotkanie z menadżerem rekrutującym, rekruterem i/lub specjalistą ds. HR. Po pomyślnym przejściu poszczególnych etapów rekrutacji składana jest oferta zatrudnienia.

Dowiedz się więcej

ubs.com/polandcareers

Siedziby firmy:

ul. Krakowska 280, Zabierzów

ul. Czerwone Maki 84, Kraków

ul. Piotra Skargi 1, Wrocław