Stryker
Data aktualizacji: 2024-05-15
Kraków, małopolskie
BPO/SSC, Sprzedaż, Marketing
angielski
Praca hybrydowa
Data aktualizacji: 2024-05-15 Aplikuj
Regional Sales Manager - Ortopedia (Joint Replacement)

Kraków

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i realizacja lokalnych planów sprzedażowych i działań marketingowych (odpowiedzialność za 1/2 Polski, południowa część kraju)
  • Bieżące monitorowanie wyników sprzedaży oraz podejmowanie działań korygujących stosownie do potrzeb w celu zapewnienia optymalnej efektywności
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami oraz kluczowymi opinioliderami (główne produkty: endoprotezy biodra i kolana)
  • Prowadzenie analiz rynku w celu określenia potrzeb klientów oraz wspierania kierownictwa wyższego szczebla w opracowywaniu krótko- i długoterminowych strategii/prognoz i celów biznesowych
  • Sporządzanie raportów, podsumowań, analiz i dokumentacji w zakresie wszystkich aspektów zarządzania sprzedażą
  • Budowanie zaangażowanego zespołu sprzedaży poprzez zapewnienie silnego przywództwa i wdrożenia odpowiednich inicjatyw w zakresie rekrutacji, rozwoju i zaangażowania we współpracy z Działem HR
  • Zarządzanie i kierowanie podległym zespołem (około 8 osób). Organizowanie, delegowanie i koordynacja pracy podległych pracowników
  • Wspieranie przedstawicieli w opracowywaniu krótko- i długoterminowych strategii i celów biznesowych
  • Nadzór merytoryczny nad realizowanymi działaniami sprzedażowymi w terenie
  • Zapewnienie przestrzegania obowiązujących procedur oraz dostosowania działań do strategii biznesowej

Wymagania:

  • Przynajmniej 5-letnie udokumentowane sukcesami doświadczanie w sprzedaży w branży medycznej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • Umiejętność motywowania oraz rozwijania zespołu sprzedaży
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość branży medycznej i kluczowych decydentów w branży
  • Doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu efektywnych relacji biznesowych (z chirurgami i szpitalami)
  • Umiejętność myślenia strategicznego i analitycznego, silna orientacja na wyniki
  • Brak przeciwskazań do przebywania na sali operacyjnej
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (ok. 80%)
  • Miejsce zamieszkania w południowej części Polski: np. Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Łódź, Warszawa
  • Ważne prawo jazdy kat. B
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
angielski