Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2024-05-06
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT, Analiza
angielski
Praca hybrydowa
Starszy Analityk IT

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Budujemy nowoczesne i innowacyjne procesy dla Klientów w bankowości elektronicznej i tradycyjnej

  • Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, wspieramy użytkowników na etapie definiowania wymagań biznesowych

  • Po dokładnym zrozumieniu istoty projektu tworzymy koncepcje rozwiązań funkcjonalnych i systemowych – projektujemy procesy, makiety ekranów użytkownika, modelujemy reguły biznesowe itp.

  • Uczestniczymy w projektowaniu technicznym rozwiązań – np. zajmujemy się zagadnieniami integracji modułów wymaganych do realizacji procesu (SOA).

  • Adresujemy zagadnienia związane z bezpieczeństwem i wydajnością rozwiązań klasy enterprise w środowisku bankowym

  • Wspieramy użytkowników na etapie testów i koordynujemy proces wdrożenia.

  • Dbamy o stały rozwój rozwiązań dostarczanych biznesowi i architektury systemów (development in-house)

  • Pracujemy w metodykach zwinnych (SCRUM, Agile PM)

Nasze wymagania

  • Min. 8-letnie doświadczenie w obszarze analizy systemowej, ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności w zakresie zdobywania oraz prawidłowej interpretacji wymagań użytkowników oraz zamianę tych wymagań na specyfikację dla dewelopera

  • Praktyczna umiejętność analizy potrzeb i wymagań funkcjonalnych Klienta poparta doświadczenie projektowym

  • Biegłość w zagadnieniach integracyjnych (SOA, Web Services, REST) oraz narzędzi typu SOAP UI lub Postman

  • Umiejętność projektowania rozwiązań w oparciu o mikroserwisy oraz dokumentowania usług REST za pomocą Swagger / YAML

  • Umiejętność modelowania systemów IT

  • Bardzo dobra znajomość języka UML

  • Biegłość w posługiwaniu się min. jednym narzędziem case (preferowany Enterprise Architect)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość SQL

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość technik user story mapping, event storming

  • Znajomość zagadnień związanych z architekturą rozproszonych systemów IT

  • Znajomość nowoczesnych wzorców projektowych

  • Znajomość czytania i definiowania serwisów zgodnie z OpenAPI

  • Znajomość zagadnień UX/UI

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej instytucji bankowej wykorzystującej najnowsze technologie

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w zespole zarządzania projektami informatycznymi

  • Stałą umowę o pracę wraz z wraz podwyższonymi kosztami uzyskania przychodu i premią kwartalną

  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na oferowane napoje oraz posiłki

  • Możliwość korzystania z platformy myBenefit

  • Pracę w systemie hybrydowym (biuro w Warszawie nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie do platformy streamingowej
  • inicjatywy dobroczynne
  • Dostęp do platformy MyBenefit

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!
Jesteśmy bankiem cyfrowym.