Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2024-05-13
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Project Management, Sprzedaż
angielski
Praca hybrydowa
Data aktualizacji: 2024-05-13 Aplikuj
REKRUTACJA ZDALNA
Specjalista / Specjalistka ds. CRM

Miejsce pracy: Warszawa
3768

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca przy wdrożeniu nowego CRM w obszarze bankowości przedsiębiorstw
  • Analiza potrzeb biznesowych i tworzenie wymagań funkcjonalnych
  • Opis wymagań w user stories
  • Projektowanie rozwiązań i konfigurowanie systemu
  • Tworzenie i mapowanie procesów sprzedażowych
  • Odbiór rozwiązań od dostawcy i wsparcie użytkowników w fazie wdrożenia
  • Monitorowanie i raportowanie postępów wdrożenia oraz efektów biznesowych
  • Współpraca w projekcie z obszarami sprzedaży, marketingu, zarządzania produktami, ryzyka kredytowego, informatyki, bezpieczeństwa oraz dostawcą zewnętrznym systemu

Nasze wymagania

  • Minimum 2-lata doświadczenia w zakresie administrowania systemami CRM dla dużych i złożonych sieci sprzedaży B2B (konfiguracja, zarządzanie rolami i uprawnieniami)
  • Doświadczenie przy wdrażaniu nowych lub rozwoju istniejących rozwiązań CRM w dużych organizacjach
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz współpracy z rozproszonym zespołem projektowym
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

Mile widziane

  • Doświadczenie w zakresie analityki danych - profilowanie klientów B2B, projektowanie kampanii sprzedażowych, marketing automation, wykonywanie analiz marketingowych
  • Umiejętności projektowania i wdrażania rozwiązań typu work flow
  • Doświadczenie w bankowości lub innej instytucji finansowej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace oraz kwartalny system premiowy
  • Pracę hybrydową (w wymiarze 50% z biura/50% zdalnie)
  • Pracę w zespole nastawionym na dzielenie się wiedzą
  • Benefity pozapłacowe, m.in prywatną opiekę medyczną oraz dostęp do platformy MyBenefit
  • Zniżki w naszej kawiarni pracowniczej Green Caffe Nero
  • Nowoczesne biuro w doskonałej lokalizacji (w pobliżu stacji metra Pola Mokotowskie)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium