Deloitte w Polsce jest jedną z wiodących firm świadczących profesjonalne usługi doradcze. Nasze usługi realizujemy zgodnie z jednolitą, globalną strategią Deloitte, której centralnym elementem jest jakość obsługi klienta. W oparciu o kapitał intelektualny 165.000 pracowników na całym świecie, w tym ponad 1000 w Polsce, świadczymy profesjonalne usługi w obszarach: audytu, doradztwa podatkowego i finansowego, konsultingu oraz zarządzania ryzykiem. Oferujemy także kompleksowe usługi w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i prowadzimy największą w Europie Środkowej praktykę aktuarialną. Obsługujemy największe firmy działające w regionie Europy Środkowej, a także duże przedsiębiorstwa krajowe, instytucje sektora publicznego i szybko rozwijające się spółki.

Temat pod lupą
Na zdj. Edyta Gałaszewska-Bogusz

W naszej organizacji stawiamy na indywidualność

W XXI wieku, w którym praca coraz częściej wyraża naszą osobowość i odzwierciedla nasze zainteresowania, jak nigdy dotąd o wysokiej jakości miejsca pracy świadczy kultura organizacyjna, różnorodność i poszanowanie indywidualności. O tych wyzwaniach, które dotyczą zarówno pracowników, jak i pracodawców rozmawiamy z Edytą Gałaszewską-Bogusz, Dyrektorem Accenture Operations w Polsce.

Więcej artykułów
Awanse
Agnieszka Kielichowska

Agnieszka Kielichowska Dyrektorem Departamentu Kontaktu z Klientami w KIR

Z początkiem lutego 2017 r. Agnieszka Kielichowska została dyrektorem Departamentu Kontaktu z Klientami w Krajowej Izbie Rozliczeniowej.

Więcej awansów
Wydarzenie tygodnia

Jedyne w tym roku szkolenia asesorów konkursu Polish Project Excellence Award 2017

Zapraszamy do wzięcia udziału w jedynych w tym roku warsztatach asesorów oceniających projekty w konkursie na najlepiej zarządzany projekt, organizowanym przez Stowarzyszenie IPMA Polska.

Więcej wydarzeń
UE