Hewlett Packard Enterprise
Hewlett Packard Enterprise
 
adres:
ul. Świdnicka 40
50-024 Wrocław
 

strony www:
hpe.com/jobs
 

Hewlett Packard Enterprise

Firma Hewlett-Packard narodziła się w 1939 roku w małym kalifornijskim garażu w Paolo Alto.

 

Na przestrzeni lat staliśmy się jedną z największych globalnych korporacji. Działamy w ponad 170 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 specjalistów. Oferujemy infrastrukturę IT, globalne usługi informatyczne, systemy komputerowe dla firm i klientów indywidualnych oraz rozwiązania dla druku i przetwarzania obrazu. Dodatkowo świadczymy usługi z zakresu m.in. księgowości, finansów, administracji personalnej, obsługi procesów zamówień, zakupów oraz marketingu na potrzeby klientów w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka).

 

Hewlett-Packard ma swoje główne siedziby w Warszawie i we Wrocławiu. Oprócz tego także biura regionalne w największych miastach Polski.

 

Sukcesywnie od dziesięciu lat jesteśmy uznawani za największą firmę z branży IT w Polsce, a także za jednego z największych i najlepszych pracodawców w tym sektorze rynku. Nasze oferty skierowane są nie tylko do osób z doświadczeniem zawodowym - wysokiej klasy specjalistów i menedżerów, ale również do osób tuż po studiach, które chcą się rozwijać w międzynarodowej organizacji.

 

W Hewlett Packard Enterprise we Wrocławiu świadczymy kompleksowe usługi biznesowe dla klienta wewnętrznego, czyli dla jednostek HP w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, oraz dla klientów zewnętrznych, takich jak Procter&Gamble czy C&A. Wrocław jest jednym z najbardziej zaawansowanych centrów usług biznesowych w Europie biorąc pod uwagę wielkość, zakres działania i złożoność procesów, stopień zaawansowania świadczonych usług oraz liczbę i typ klientów.

Temat pod lupą
Na zdj. Edyta Gałaszewska-Bogusz

W naszej organizacji stawiamy na indywidualność

W XXI wieku, w którym praca coraz częściej wyraża naszą osobowość i odzwierciedla nasze zainteresowania, jak nigdy dotąd o wysokiej jakości miejsca pracy świadczy kultura organizacyjna, różnorodność i poszanowanie indywidualności. O tych wyzwaniach, które dotyczą zarówno pracowników, jak i pracodawców rozmawiamy z Edytą Gałaszewską-Bogusz, Dyrektorem Accenture Operations w Polsce.

Więcej artykułów
Awanse
Agnieszka Kielichowska

Agnieszka Kielichowska Dyrektorem Departamentu Kontaktu z Klientami w KIR

Z początkiem lutego 2017 r. Agnieszka Kielichowska została dyrektorem Departamentu Kontaktu z Klientami w Krajowej Izbie Rozliczeniowej.

Więcej awansów
Wydarzenie tygodnia

Jedyne w tym roku szkolenia asesorów konkursu Polish Project Excellence Award 2017

Zapraszamy do wzięcia udziału w jedynych w tym roku warsztatach asesorów oceniających projekty w konkursie na najlepiej zarządzany projekt, organizowanym przez Stowarzyszenie IPMA Polska.

Więcej wydarzeń
UE