Hewlett Packard Enterprise
Hewlett Packard Enterprise
 
adres:
ul. Świdnicka 40
50-024 Wrocław
 

strony www:
hpe.com/jobs
 

Hewlett Packard Enterprise

Firma Hewlett-Packard narodziła się w 1939 roku w małym kalifornijskim garażu w Paolo Alto.

 

Na przestrzeni lat staliśmy się jedną z największych globalnych korporacji. Działamy w ponad 170 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 specjalistów. Oferujemy infrastrukturę IT, globalne usługi informatyczne, systemy komputerowe dla firm i klientów indywidualnych oraz rozwiązania dla druku i przetwarzania obrazu. Dodatkowo świadczymy usługi z zakresu m.in. księgowości, finansów, administracji personalnej, obsługi procesów zamówień, zakupów oraz marketingu na potrzeby klientów w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka).

 

Hewlett-Packard ma swoje główne siedziby w Warszawie i we Wrocławiu. Oprócz tego także biura regionalne w największych miastach Polski.

 

Sukcesywnie od dziesięciu lat jesteśmy uznawani za największą firmę z branży IT w Polsce, a także za jednego z największych i najlepszych pracodawców w tym sektorze rynku. Nasze oferty skierowane są nie tylko do osób z doświadczeniem zawodowym - wysokiej klasy specjalistów i menedżerów, ale również do osób tuż po studiach, które chcą się rozwijać w międzynarodowej organizacji.

 

W Hewlett Packard Enterprise we Wrocławiu świadczymy kompleksowe usługi biznesowe dla klienta wewnętrznego, czyli dla jednostek HP w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, oraz dla klientów zewnętrznych, takich jak Procter&Gamble czy C&A. Wrocław jest jednym z najbardziej zaawansowanych centrów usług biznesowych w Europie biorąc pod uwagę wielkość, zakres działania i złożoność procesów, stopień zaawansowania świadczonych usług oraz liczbę i typ klientów.

Temat pod lupą
Artykuł sponsorowany

Fungible skills, czyli coś więcej niż profesjonalne kwalifikacje i doświadczenie

Cztery podstawowe umiejętności, które pozwolą osiągnąć sukces na każdym stanowisku pracy.

Więcej artykułów
Awanse
Andrzej Lachowski

Andrzej Lachowski nowym Partnerem Zarządzającym w Deloitte

Nowym Partnerem Zarządzającym w Dziale Konsultingu Deloitte w Polsce jest Andrzej Lachowski.

Więcej awansów
Wydarzenie tygodnia

Odpowiedzialny audyt w odpowiedzialnej organizacji. Konferencja Jubileuszowa IIA Polska

Na Konferencji Jubileuszowej IIA Polska spotkają się wybitni prelegenci, przedstawiciele sektora prywatnego, publicznego, finansowego i IT, aby dyskutować o odpowiedzialnym działaniu organizacji oraz roli, jaką może w tym procesie odegrać audyt wewnętrzny

Więcej wydarzeń
UE