Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2024-05-06
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza, Obsługa klienta
angielski
Praca stacjonarna, Praca hybrydowa

Podobne oferty pracy

Analityk Danych i Ścieżek Klienta w Kanałach Cyfrowych

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie ścieżek i zachowań klientów w aplikacji mobilnej oraz procesach omnikanałowych

  • Prowadzenie projektów związanych z raportowaniem procesu personalizacji usług w kanałach elektronicznych

  • Udział w pracach nad przygotowywaniem wymagań i dokumentacji dotyczących pomiaru efektywności prowadzonych kampanii cyfrowych

  • Generowanie pomysłów, prowadzenie ustaleń biznesowych z innymi jednostkami, rekomendowanie rozwiązań mających na celu poprawę konwersji oraz optymalizację procesów digitalowych

  • Tworzenie raportów, zestawień i analiz oraz wizualna prezentacja i interpretacja wyników

  • Projektowanie, prognozowanie i monitorowanie KPI

Nasze wymagania

  • Znajomość procesów w aplikacjach bankowych oraz trendów i zachowań klientów w kanałach cyfrowych

  • Doświadczenie w raportowaniu oraz projektowaniu działań kampanijnych lub związanych z personalizacją

  • Znajomość SQL’a (Microsoft SQL Server) i umiejętność wykorzystania go w praktyce

  • Znajomość narzędzi do wizualizacji danych - doświadczenie w pracy z PowerBI będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w przygotowywaniu zaawansowanych raportów i profesjonalnych prezentacji (storytelling)

  • Poczucie odpowiedzialności za obszar i angażowanie innych osób we współpracę

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2

Mile widziane

  • Udział w pracach wdrożeniowych systemów do zarządzania kampaniami CRM i personalizacji

To oferujemy

  • Udział w rozwojowych projektach i tworzeniu rozwiązań, które wyróżniają się na rynku pod względem innowacyjności i przyjazności dla Klienta

  • Realny wpływ na rozwój aplikacji mobilnej, z której korzysta już ponad 2 mln klientów

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premii kwartalnych

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej

  • Szeroki wybór benefitów w programie kafeteryjnym MyBenefit - Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Pracę w Centrali Banku Millennium w Warszawie (niedaleko Pola Mokotowskiego), gdzie czeka na Ciebie kawiarnia Green Cafe Nero ze zniżkami dla pracowników

  • Możliwość pracy zdalnej średnio kilka dni w miesiącu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej
  • parking rowerowy

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium