Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

176 noworocznych awansów w CRIDO

Zobacz oferty pracy

4 nowych partnerów, 42 awanse w gronie menedżerów i łącznie aż 176 promocji. W ten sposób CRIDO, wiodąca polska firma doradcza, przywitała Nowy Rok.
Kategoria: Awanse
23.01.2024
Zobacz
oferty pracy

Ze 176 osób awansowanych 110, czyli aż 63 proc. to kobiety. Promocje dotyczyły wielu kategorii stanowisk: grupy 42 menedżerów i starszych menedżerów oraz konsultantów pracujących w działach: prawnym, podatkowym, biznesowo-technologicznym, litigation (spory), biznes i innowacje, fuzje i przejęcia (M&A), a także z zespołów wsparcia. Noworoczne awanse od wielu lat są tradycją w CRIDO, ale w tym roku mają największą skalę w historii CRIDO.

Nowymi partnerami zostali:

Grzegorz Rebkowiec w zespole dotacji i ulg podatkowych,

- Maciej Rupniewski w zespole cen transferowych,

- Sławomir Pilarczyk w zespole postępowań podatkowych,

- Adrian Stępień w zespole postępowań podatkowych.

– Serdecznie gratuluję wszystkim awansowanym koleżankom i kolegom. Tak liczne awanse to wyraz uznania zarówno dla umiejętności wsłuchiwania się w potrzeby klientów, wykorzystania z sukcesem wiedzy rynkowej i eksperckiego doświadczenia, jak i efektywnej współpracy w interdyscyplinarnych zespołach. Nasz 430-osobowy zespół uważam za grupę bardzo dobrych, utalentowanych osób. Chociaż konsekwentnie poszerzamy nasze kompetencje, sięgając po rekrutację doświadczonych osób spoza firmy, to poprzez coroczne awanse doceniamy i motywujemy do rozwoju tych, którzy są już z nami – mówi Andrzej Puncewicz, partner zarządzający CRIDO. – Cieszy mnie także powiększenie grupy partnerów, którzy są związani z firmą od wielu lat i przyczyniają się do budowania wizerunku CRIDO jako czołowej firmy doradczej dla biznesu – dodaje Puncewicz.

Grzegorz Rebkowiec specjalizuje się w pozyskiwaniu pomocy publicznej m.in. dla projektów inwestycyjnych oraz B+R, projektów związanych z tworzeniem centrów B+R i pozyskiwaniu pomocy w ramach Specjalnych Stref Ekonomicznych. W CRIDO jest już od blisko 14 lat.

Maciej Rupniewski zajmuje się doradztwem z zakresie cen transferowych. Prowadził wielokrotnie nagradzane projekty w tym zakresie obejmujące także zagadnienia transgraniczne. Ma ponad 9-letnie doświadczenie w CRIDO.

Sławomir Pilarczyk ma wieloletnie doświadczenie zawodowe w doradztwie podatkowym oraz kilkuletnie doświadczenie pracy w organach kontroli skarbowej. Specjalizuje się w doradztwie w sporach przed organami administracji podatkowej, skarbowej oraz przed sądami administracyjnymi. W CRIDO pracuje od 6 lat.

Adrian Stępień posiada wiele lat doświadczenia w reprezentowaniu podatników przed organami podatkowymi, wojewódzkimi sądami administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym. Specjalizuje się w sporach z zakresu podatków dochodowych, w szczególności związanych z przekształceniami, strukturyzacją transakcji, planowaniem podatkowym oraz cenami transferowymi. Związany z CRIDO od 5 lat.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również