Temat tygodnia
Najbardziej pożądane stanowiska i kompetencje w 2023 roku
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Agnieszka Baran dołącza do Provident Polska

Stanowisko ekspertki ds. PR w Biurze Prasowym Provident Polska objęła Agnieszka Baran. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. podczas pracy w branży bankowej, newsowej, a także szkolnictwie wyższym. Szczególnym zainteresowaniem Agnieszki Baran są zagadnienia związane z komunikacją korporacyjną i zarządzaniem treścią.
Kategoria: Awanse
11.12.2023

Przed dołączeniem do Provident Polska, Agnieszka Baran przez dwa lata zdobywała doświadczenie w Banku Ochrony Środowiska, gdzie zajmowała stanowisko głównego specjalisty ds. komunikacji. Przez trzy lata pełniła również funkcję redaktor w Biurze Komisji Sejmowych, a następnie specjalisty komunikacji wewnętrznej w Centrum Prasowym i Komunikacji Wewnętrznej Uniwersytetu SWPS. Na początkowym etapie swojej kariery, przez niemal dziewięć lat, była związana z branżą usługową, pełniąc funkcję specjalisty ds. marketingu i promocji w Grupie PSB.

Agnieszka Baran jest absolwentką Politechniki Częstochowskiej oraz Uniwersytetu Śląskiego. Ukończyła także studia podyplomowe z komunikacji korporacyjnej na Uniwersytecie Warszawskim.

– Komunikacja to dla mnie przede wszystkim interakcja z drugim człowiekiem, dlatego praca w Public Relations oraz dziale komunikacji nie jest wyzwaniem a przyjemnością – mówi Agnieszka Baran.

– Kluczem dobrze przygotowanej kampanii komunikacyjnej są narzędzia promocyjne oraz świadomość celów firmy. Jeden komunikat nie jest kampanią, ale seria zaplanowanych i przemyślanych działań już tak. Cieszę się, że będę mogła wykorzystać zdobyte wcześniej umiejętności w firmie, która prowadzi tak szeroko zakrojone działania i wyznacza standardy przejrzystej, transparentnej komunikacji – dodaje.  

Agnieszka Baran będzie raportować bezpośrednio do Karoliny Łuczak, dyrektorki Biura Prasowego i Komunikacji Wewnętrznej Provident Polska. Agnieszka Baran zastąpiła Paulinę Szybowską, która firmę opuściła z końcem sierpnia 2023.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również