Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Paulina Gasińska dołącza do Zarządu Provident Polska

Kierownictwo nad Pionem Prawnym i Ładem Korporacyjnym Provident Polska objęła Paulina Gasińska. Będzie ona też pełnić funkcję Członkini Zarządu. Nowa Dyrektor Pionu posiada bogate doświadczenie zawodowe, zdobyte m.in. podczas pracy w sektorze bankowym.
Kategoria: Awanse
24.10.2023

Przed dołączeniem do Provident Polska Paulina Gasińska przez dziesięć lat zdobywała doświadczenie w mBanku, gdzie przez ostatnie trzy i pół roku zajmowała stanowisko Dyrektor Zarządzającej, nadzorując Departament Prawny, Departament Przeciwdziałania Przestępczości Finansowej, Departament Kredytów Spornych oraz Biuro ds. Ochrony Danych Osobowych. Pełniła również funkcję Rzeczniczki Etyki. Jest współautorką rekomendacji Komisji Etyki Bankowej Związku Banków Polskich w sprawie wdrażania kultury etycznej w bankach.

W latach 1999-2008 Paulina Gasińska świadczyła usługi doradztwa prawnego w warszawskim biurze kancelarii prawnej White & Case. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Columbia w Nowym Jorku.

– Przyjmując nową rolę w Provident Polska mam świadomość ważnego zadania, jakie stoi przed nami. Sektor finansowy winien nie tylko dostosować się do wciąż rosnących wymogów prawnych, ale także realizować i wyznaczać standardy etyczne, przyczyniając się tym samym do wzrostu zaufania klientów i ich świadomości finansowej, a przez to, do budowy dojrzałego i odpowiedzialnego społeczeństwa – mówi Paulina Gasińska. – Chcemy tworzyć biznes oparty na zasadach praworządności i uczciwości, w którym odpowiedzialność społeczna to codzienna praktyka. Razem z moim zespołem jesteśmy gotowi podjąć to wyzwanie i pracować nieustannie nad osiągnięciem ambitnych celów firmy – dodaje

Źródło: informacja prasowa

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również