Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Agnieszka Jackowska dyrektorem zarządzającym Infosys w Polsce

Agnieszka Jackowska objęła funkcję dyrektora zarządzającego Infosys BPO Poland. To pierwsza kobieta na tak wysokim stanowisku w centrach nowoczesnych usług biznesowych (BPO) indyjskiego koncernu na całym świecie. Będzie odpowiedzialna za bieżącą pracę i r
Kategoria: Awanse
14.01.2011

Agnieszka Jackowska objęła funkcję dyrektora zarządzającego Infosys BPO Poland. To pierwsza kobieta na tak wysokim stanowisku w centrach nowoczesnych usług biznesowych (BPO) indyjskiego koncernu na całym świecie. Będzie odpowiedzialna za bieżącą pracę i realizację planów rozwoju łódzkiego centrum.


Agnieszka Jackowska przejęła nową funkcję po Krystianie Bestry, który po dwóch latach szefowania łódzkiemu centrum awansował na stanowisko dyrektora zarządzającego europejskimi strukturami koncernu.


Agnieszka Jackowska do tej pory pełniła funkcję dyrektora ds. HR Infosys BPO Europe. Teraz będzie zarządzać działaniami operacyjnymi polskiej spółki. Do jej nowych obowiązków będzie należało zarządzanie pracą łódzkiego centrum, zatrudniającego obecnie 1000 pracowników.


Agnieszka Jackowska jest absolwentką Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Jest dyplomowanym coachem ICC. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w roku 1995, kiedy dołączyła do Działu Personalnego w Philips Lighting Poland. W 2003 roku współzarządzała projektem tworzenia centrum usług wspólnych Philipsa w zakresie  usług finansowo-księgowych w Łodzi, w którym  objęła stanowisko managera  Działu Personalnego. W latach 2003-2007 centrum zatrudniło  ponad 800 osób, w tym 60 osób zajmujących się usługami zakupowymi. W  2007 roku Agnieszka Jackowska przejęła funkcję dyrektora ds. HR Infosys BPO Europe.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również