Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Agnieszka Kielichowska Dyrektorem Departamentu Kontaktu z Klientami w KIR

Z początkiem lutego 2017 r. Agnieszka Kielichowska została dyrektorem Departamentu Kontaktu z Klientami w Krajowej Izbie Rozliczeniowej.
Kategoria: Awanse
21.02.2017
Agnieszka Kielichowska

Powierzono jej zadanie optymalizacji i standaryzacji procesów w obszarze obsługi klienta, również w zakresie procedur reklamacyjnych oraz systemów wspomagających.

Agnieszka Kielichowska przez ponad 6 lat pracowała w PKO Banku Polskim, ostatnio jako Doradca Prezesa Zarządu, a wcześniej dyrektor Biura Komunikacji i Odpowiedzialności Społecznej, pełniła również funkcję zastępcy Rzecznika Prasowego. W swoim życiorysie ma również stanowiska Dyrektora Rozwoju w „Harvard Business Review Polska”, Dyrektora Marketingu i Sprzedaży w „Gazecie Prawnej” oraz Zastępcy Dyrektora Sprzedaży w „Rzeczpospolitej”.

Jest doświadczonym menadżerem i szefem projektów typu start-up z umiejętnością zarządzania dużymi projektami oraz zespołami pracowników o zróżnicowanym doświadczeniu zawodowym i kompetencjach. 

Absolwentka Executive Master of Business Administration na Dominican University Brennan School of  Business w Chicago, Międzynarodowych Podyplomowych Studiów Marketingu na Politechnice w Brnie oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również