Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Agnieszka Nosal Dyrektor Zarządzającą Esri Polska

Esri Polska ma nową Dyrektor Zarządzającą. Esri Polska pod nowym kierownictwem ma jeszcze mocniej koncentrować się na rozwoju kompetencji doradczych, umocnić pozycję lidera na rynku rozwiązań systemów informacji geograficznej (GIS) oraz stać się partnerem dla firm w obszarze zielonej transformacji.
Kategoria: Awanse
20.07.2021

Agnieszka Nosal ma ponad 20 lat doświadczenia zarówno w rozwoju biznesu, budowaniu wartości spółek jak i wzmacniania skuteczności zespołów. Zajmowała stanowiska Executive w międzynarodowych firmach takich jak E&Y, Andersen Business Consulting, PKP Energetyka, Apator S.A. oraz innogy (obecnie część E.ON).

– Objęcie stanowiska Dyrektor Zarządzającej w firmie Esri Polska, to kolejny fascynujący etap w mojej karierze. Kierowanie firmą oferującą światowej klasy technologię, z gronem najlepszych profesjonalistów i olbrzymim potencjałem wzrostu jest niesamowitym wyzwaniem i motywacją. W zalewie technologii i danych obraz jest wart tysiąca słów. Rozwiązanie Esri umożliwia zobrazowanie i interpretację zjawisk biznesowych w prosty i przyjazny sposób, co pozwala klientowi podnieść szybkość i trafność podejmowania decyzji. Mój model działania zakłada dużą koncentrację na rozwiązywaniu potrzeb klientów, poprzez rozwój kompetencji wszystkich pracowników, co w przypadku firmy Esri Polska powinno być czystą przyjemnością, gdyż to właśnie ludzie są najcenniejszą wartością tej firmy – powiedziała Agnieszka Nosal, Dyrektor Zarządzająca Esri Polska.

Źródło: informacja prasowa.  

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również