Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Agnieszka Porębska-Kość nowym członkiem Zarządu Nest Banku

Agnieszka Porębska-Kość została nowym Członkiem Zarządu Nest Banku. Będzie odpowiedzialna za Pion Rozwoju Produktów.
Kategoria: Awanse
05.08.2019

Agnieszka Porębska-Kość jest związana z Nest Bankiem od listopada 2015 r. Dołączyła do organizacji jako Dyrektor Zarządzająca Obszarem Bankowości Przedsiębiorstw i Finansowania. Nowa członkini zarządu jest absolwentką wydziału ekonomii SGH. Ukończyła także prestiżowe studia Executive MBA na Uniwersytecie w Minnesocie. W toku kariery zawodowej pełniła m.in. funkcję Członka Zarządu Meritum Banku ICB, Członka Zarządu Banku DnB Nord SA czy Dyrektora Zarządzającego Fortis Banku.

Jako Członek Zarządu Nest Banku będzie odpowiedzialna za tworzenie i nadzór nad realizacją strategii produktowych we wszystkich liniach biznesowych. Dotychczas pełniła funkcję Dyrektora Zarządzającego i odpowiadała za obszar produktów transakcyjnych dla klientów indywidualnych, produktów transakcyjnych i kredytowych dla firm oraz nadzór nad Departamentem Sprzedaży Własnej. Tę ostatnią kompetencję przejął Piotr Kaczmarski, który został Dyrektor Zarządzającym Obszarem Sprzedaży i Obsługi Klienta.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również