Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Aleksandra Majewska Dyrektorem Finansowym (CFO) Polska Press Grupy

Aleksandra Majewska objęła stanowisko Dyrektora Finansowego Polska Press Grupy w lipcu 2021 roku.
Kategoria: Awanse
26.07.2021
fot. Unsplash

Aleksandra Majewska od początku kariery zawodowej jest związana z finansami. Ostatnio pracowała jako Dyrektor Kontrolingu Polska Press Grupy. Pierwsze kroki w świecie finansów stawiała jako specjalista ds. analiz w Orange Polska Sp. z o.o., gdzie awansowała aż do funkcji kierowniczych.

Posiada bogate doświadczenie w obszarze finansów. Ukończyła wiele różnorodnych studiów i szkoleń z zakresu finansów oraz kontrolingu. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej, ale swoją wiedzę poszerzyła w ramach kwalifikacji zawodowych CIMA, ESCP Europe na kierunku Advanced Controlling School oraz studiów podyplomowych z zakresu Rachunkowości zarządczej i controllingu.

Od lat wspiera biznes i zarządza zespołami jako menadżer finansów. Ma doświadczenie w pracy w złożonych międzynarodowych organizacjach zarówno usługowych, jak i produkcyjnych, gdzie koordynowała i wdrażała nowe projekty i procesy w obszarze finansów.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również