Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Aleksej Koscejev w roli Head of Growth CEE w Revolut

Aleksej Koscejev jako Head of Growth CEE umocni pozycję Revolut na 10 rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, w tym Rumunii i Polsce.
Kategoria: Awanse
12.05.2022
fot. Unsplash

Jako Head of Growth w regionie Środkowo-Wschodniej Europy (CEE), Aleksej Koscejev odpowiada za rozwój biznesu Revolut w Polsce, Rumunii, Węgrzech, Czechach i Słowacji, krajach bałtyckich, Litwie, Łotwie i Estonii, a także w Chorwacji i Bułgarii.

Zadaniem menedżera będzie uruchomienie partnerstw z markami, agencjami, sieciami afiliacyjnymi, influencerami, wydawcami, domami mediowymi i produkcyjnymi, zaplanowanie i wdrożenie strategii marketingowych i wielokanałowych kampanii - w tym digital, community management, content i offline marketingowych oraz pierwszej międzynarodowej kampanii telewizyjnej Revolut.

Aleksej Koscejev, zanim przeszedł do Revolut, pełnił rolę Global Head of TV & offline w niemieckiej centrali firmy Delivery Hero, gdzie odpowiadał za rynki w Europie, Ameryce, regionie MENA i APAC. Wcześniej, pełnił kierownicze role w dziale marketingu Lidl na Litwie i w litewskim oddziale domu mediowego Vizeum (obecnie pod marką Iprospect, należącą do sieci Dentsu Aegis), gdzie pracował ponad 8 lat.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również