Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Alicja Żyła została Wiceprezesem Zarządu ING Lease

Na stanowisku Wiceprezes Zarządu Alicja Żyła będzie odpowiadać za obszar operacji, finansów, IT oraz zarządzanie procesami.
Kategoria: Awanse
05.11.2018

Alicja Żyła jest związana z ING od ponad 20 lat, przez lata zajmowała szereg stanowisk związanych z rozwojem produktów i procesów detalicznych, zarządzania projektami, a także rozwój i realizację strategii biznesowej w zakresie bankowości dla klientów bankowości detalicznej. Od 2008 roku zajmuje stanowisko Dyrektora Banku w Pionie Operacji w ING Banku Śląskim. W tym czasie z sukcesem przeprowadziła szereg zmian, centralizując i optymalizując procesy wspierające wszystkie linie biznesowe banku. Wniosła ogromny wkład w zbudowanie systemu zarządzania operacyjnego banku.

Jacek Studziński, dotychczasowy Wiceprezes Zarządu ING Lease odpowiedzialny za obszar Finansów i Operacji zdecydował się zakończyć swoją karierę w ING, z którym był związany od 2004 roku. Od tego czasu zajmował stanowiska w obszarze finansów, sprzedaży, zarządzania finansami oraz IT. W 2015 roku objął stanowisko Dyrektora Departamentu Finansów w ING Lease, a następnie powołano go do Zarządu spółki.

Źródło: materiały prasowe. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również