Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Andrzej Diakonow zastępcą przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego

Z dniem 25 lipca 2017 roku Andrzej Diakonow na wniosek Przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego został powołany na Zastępcę Przewodniczącego KNF.
Kategoria: Awanse
27.07.2017

Andrzej Diakonow będzie odpowiadał w Urzędzie KNF za wykonywanie zadań związanych z audytem i kontrolą wewnętrzną, administracją, informatyką oraz ochroną klienta.

Ostatnio był związany z Narodowym Bankiem Polskim, gdzie był dyrektorem Departamentu Audytu Wewnętrznego. Wcześniej pracował m.in. w Ministerstwie Finansów, pełnił także funkcję sekretarza stanu i kierownika Ministerstwa Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa w rządzie Jana Olszewskiego. Był doradcą prezesa Najwyższej Izby Kontroli oraz posłem na Sejm IV kadencji. 

Jest absolwentem Wydziału Ekonomiczno-Społecznego Szkoły Głównej Planowania i Statystyki w Warszawie (obecna SGH) oraz stypendystą DAAD (Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie).

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również