Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Andrzej Kubacki dyrektorem zespołu zarządzania akcjami w Pekao TFI

Od marca 2019 r. do zespołu Pekao TFI dołączył Andrzej Kubacki na stanowisko Dyrektora Zespołu Zarządzania Akcjami.
Kategoria: Awanse
07.03.2019

Andrzej Kubacki posiada ponad 12 lat doświadczenia w modelowaniu finansowym, wycenie akcji, tworzeniu portfeli inwestycyjnych, analizie różnych rynków i branż oraz zarządzaniu zespołem. Przed objęciem stanowiska w Pekao TFI, był od września 2016 związany z Noble Funds TFI. Jako szef obszaru analiz akcyjnych od podstaw stworzył własny zespół zajmujący się śledzeniem sytuacji ponad 200 spółek w kluczowych sektorach na rynku europejskim i amerykańskim. Od października 2011 do sierpnia 2016 r. pracował w ING Securities kolejno na stanowiskach analityka, starszego analityka i zastępcy dyrektora zespołu analiz. Wcześniej, od września 2008 do września 2011, związany był z NN OFE, największym funduszem emerytalnym w Polsce, gdzie zajmował stanowiska analityczne, a także odpowiadał za wynik części portfela akcyjnego funduszu emerytalnego. Początki jego kariery zawodowej związane są z BDM w Katowicach, w którym pracował od listopada 2006 r.

Posiada tytuł CFA (Chartered Financial Analyst). Jest absolwentem studiów magisterskich na kierunku finanse, a także uczestnikiem programu Executive MBA na University of Chicago Booth School of Business. Pracując w funduszach inwestycyjnych i emerytalnych osiągał wyniki powyżej benchmarków a w trakcie zatrudnienia w ING Securities zajmował czołowe pozycje w rankingach.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również