Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Aneta Jurkiewicz Partnerem Mazars w Polsce

Aneta Jurkiewicz, dyrektor zarządzająca działem usług kadrowo-płacowych awansowała na stanowisko Partnera Mazars w Polsce.
Kategoria: Awanse
26.01.2022

Aneta Jurkiewicz pracuje w Mazars od roku 2000. Zdobyła doświadczenie zawodowe w dziale audytu i corporate finance. Od wielu lat jest odpowiedzialna za dział outsourcingu kadr i płac.

Aneta Jurkiewicz specjalizuje się w doradztwie z zakresu kadr i płac dla polskich i zagranicznych spółek. Jest ekspertem w dziedzinie prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych. Jest również cenionym mówcą na konferencjach i webinariach. Autorka publikacji specjalistycznych, aktywnie współpracuje z mediami. Aneta Jurkiewicz otrzymała tytuł Payroll Manager of the Year w konkursie Global Payroll Awards 2021 organizowanym przez Global Payroll Association.

– Nasze ambitne plany opierają się na solidnych podstawach: pielęgnowaniu talentów w całej organizacji i pewności, że właściwie nagradzamy naszych najlepszych pracowników. Odczuwamy wielką satysfakcję obserwując, jak w naszych szeregach wzrastają utalentowane jednostki, które dochodzą do najwyższego szczebla organizacji. Gratuluję Anecie zasłużonego awansu i mam nadzieję, że nacisk, który kładziemy na rozwijanie silnej kultury firmy i stwarzanie nowych możliwości zachęci naszych pracowników do pójścia w jej ślady – powiedział Michel Kiviatkowski, Partner Zarządzający Mazars w Polsce.

Źródło: informacja prasowa.  

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również