Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Anna Cupriak ACMA, CGMA Dyrektorem Zarządzającym i Członkiem Zarządu Uponor Sp. z o.o.

Anna Cupriak ACMA, CGMA została powołana na stanowisko Dyrektora Zarządzającego i Członka Zarządu Uponor Sp. z o.o.
Kategoria: Awanse
13.05.2021

Anna Cupriak jest związana z firmą Uponor od 2017 roku. Dotychczas pełniła rolę Kontrolera Biznesowego, a jej profesjonalizm i zaangażowanie przełożyły się na imponujące wyniki. Wcześniej, przez 10 lat pracowała dla spółki z branży energetycznej, gdzie obejmowała funkcje finansowo-controllingowe, odpowiadając za wsparcie rozwoju biznesu. 

Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej (Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw), jak również Instytutu Rachunkowości Zarządczej CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) – największej na świecie organizacji odpowiadającej za rozwój profesjonalistów z zakresu rachunkowości zarządczej. Uzyskała tam tytuły CGMA (Chartered Global Management Accountant) oraz ACMA.

Swoim współpracownikom dała się poznać jako profesjonalna i konkretna osoba.

– Kluczem do sukcesu jest otwarty umysł i inicjatywa. Wierzę, że dzięki nim można osiągać wspaniałe rzeczy. Nie tylko w biznesie – mówi Anna Cupriak. 

Źródło: informacja prasowa.  

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również