Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Anna Jarczewska dyrektorem ds. HR w Standard Chartered

Anna Jarczewska będzie odpowiedzialna za strategię zarządzania zasobami ludzkimi we wszystkich liniach biznesowych polskiej spółki.
Kategoria: Awanse
07.04.2020

Anna Jarczewska posiada 15-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, które zdobywała w międzynarodowych firmach z różnych sektorów – zarówno w kraju, jak i za granicą. Zanim dołączyła do Standard Chartered, pełniła funkcję dyrektora ds. HR na Polskę i Szwajcarię w Diageo oraz członka zarządu w polskim oddziale tego koncernu. W firmie odpowiadała za kształtowanie i wdrażanie strategii organizacyjnej oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Ponadto, dbając o odpowiednią strukturę, zasoby i kompetencje umożliwiła jej rozwój w kolejnych latach.

Wcześniej, przez 4 lata, pracowała na różnych stanowiskach z obszaru HR w firmie konsultingowej Deloitte w Polsce, gdzie uczestniczyła w budowaniu jej wizerunku pod kątem silnej marki jako pracodawcy i tworzeniu skutecznej strategii przyciągania kandydatów. Anna Jarczewska była również członkiem zespołu HR w irlandzkiej filii firmy Ericsson oraz zarządzała procesami rekrutacyjnymi w renomowanych sieciach hoteli w USA.

Nowa dyrektor ds. HR w Standard Chartered w Polsce jest absolwentką studiów magisterskich z zakresu psychologii w biznesie oraz studiów inżynierskich związanych z ochroną środowiska. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu prawa pracy na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada także certyfikat CIPD, który uzyskała w International College of Ireland.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również